Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
pekseļi foto 6869632 720x

3 iemesli, kāpēc suņu un kaķu īpašniekiem patīk robotu putekļsūcēji

Mājdzīvnieki, piemēram, suņi un kaķi, apkārtējo ģimeņu vidū izplata mīlestību un prieku. Tomēr ļoti mīlētie dzīvnieki mājsaimniecībā bieži ienes mazliet visu, sākot no meža un dabas, kas var izraisīt īpašnieku kairinājumu un satraukumu.

Labā ziņa ir tā, ka mājdzīvnieku īpašniekiem ir ļoti vienkāršs veids, kā uzturēt savu māju tīru un svaigu - daudzi cilvēki izvēlas ļaut darbu robotam putekļsūcējam.

Tīriet pēc mājdzīvniekiem ar vienu taustiņu

Mūsdienās ražotie robotu putekļsūcēji ir izgatavoti, koncentrējoties uz patērētāju. Suņi un kaķi laiza matus, kas var nonākt paklājos vai ap grīdu un novest pie mazāk aicinošām mājām. Kratīšana pēc mājdzīvniekiem ir kaut kas tāds robotu putekļsūcējs, piemēram, Neatsvor X600 pro, kas viegli uzsūcas no grīdas.

Izmantojot vienkāršu mobilā tālruņa taustiņu, jūs sākat putekļsūcēju robotu ar tīrīšanu. Izmantojot robotu putekļsūcēju, mājdzīvnieki var cūkot, cik vien vēlas, jo tīrīšana tiek veikta automātiski un ļoti vienkārši dažu minūšu laikā.

2. Iebūvēta mopu funkcija-viegli nomazgā ķepu pēdas!

Starp labākajiem modeļiem mēs atrodam robotu putekļsūcējus ar iebūvētu mopu funkciju. Tie ir spēcīgi un ne tikai uzsūc suņu un kaķu matus, bet arī mazgājas pēc traipiem no mājdzīvnieku ķepām. Robota putekļsūcējs izmanto mitrumu no iebūvētā ūdens spainīša un notīra mopu mitru tīrīšanas laikā pēc mājdzīvniekiem.

Ja atnākat mājās no darba un redzat, ka grīda ir pilna ar matiem no mājdzīvniekiem un ķepu pēdām, varat viegli ieslēgt putekļsūcēja robota mopu funkciju, izmantojot savu mobilo tālruni. Vai vēl labāk - kā būtu sākt to darba laikā?

3. Vairāk laika pavadīt kopā ar mājdzīvniekiem

Jūs varat salīdzināt putekļsūcēju robotu ar tīrīšanas līdzekli. Tas ietaupa jūsu laiku, naudu un darbu. Paturot to prātā, izmantojot robotu putekļsūcēju, jūs varat izmantot laiku, ko citādi pavadītu uz grīdas tīrītāja, lai izklaidētos kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Dodieties garā pastaigā pa mežu vai atpūtieties uz dīvāna ar suni vai kaķi rokas stūrī.

 

Un atcerieties, ka jūs ieguldāt ne tikai savos mājdzīvniekos, bet arī savā veselībā. Jo mazāk papildu darba pēc darba, jo mazāk stresa jūs piedzīvosiet ikdienas dzīvē. kur jūs varat ļaut tūkstošiem burbuļu atslābināt muskuļus un baudīt tos mierā un klusumā kopā ar savu mājdzīvnieku.

 

Vai jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem? Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu jau šodien!

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs