Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
H7415e74d18ba47e8a7aff45efbfedfeeF 720x

3 vissvarīgākās lietas par robotu putekļsūcēju

3 vissvarīgākās lietas par robotu putekļsūcēju

1. Iesūkšanas ietekme

Sūkšanas robots ar sliktu sūkšanas jaudu parasti nav īpaši noderīgs. Sūkšanas jaudu izsaka vatos (W) vai paskālos (Pa), un vidējam grīdas slaucītājam vajadzētu būt sūkšanas jaudai no 3000 līdz 4000 Pa. Jo lielāka sūkšanas jauda, ​​jo vairāk robots uzņems vienlaikus.

Piemēram, daži robotu putekļsūcēji var arī iesūkt metāla lodītes, kas bieži tiek reklamēts, jo tas parāda, cik spēcīgi robotu putekļsūcēji patiešām ir. Putekļsūcēja efektivitāte uz paklājiem ir saistīta arī ar sūkšanas jaudu, jo jo lielāka sūkšanas jauda, ​​jo vairāk daļiņu putekļsūcējs varēs uzņemt no paklāja.

Ja jūs baidāties no trokšņa, tas parasti nav nekas. Vidējā grīdas slaucītāja trokšņa līmenis ir no 40 līdz 80 decibeliem, savukārt modeļiem ar īpaši labu sūkšanas jaudu trokšņa līmenis ir no 60 līdz 90 decibeliem. Šeit jums jānovērtē efektivitāte un gala rezultāts atkarībā no tā, cik jutīgi jūs un jūsu ģimene skanat, kad robots lidinās uz grīdas.

2. grīdas mazgāšana

Vēl viens jautājums, kas jāapsver, ir tas, vai robota lidmašīnai ir iespēja nosūkt un notīrīt grīdas virsmu. Daži mūsdienu populārākie modeļi ir aprīkoti ar atsevišķu tīrīšanas funkciju, kurā robots vienlaicīgi putekļsūc un noslauka grīdu, vai arī ja tīrīšanas funkcija ir ieslēgta atsevišķi. Putekļu kastes un ūdens tvertnes režīmu pārslēgšana būs efektīvāka un efektīvāka robotu putekļsūcējiem, kas iztīra lielas grīdas platības.

3. Tīrīšanas maršruti un APP kontrole

Ja jūs esat pilnīgi jauns, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, jums noteikti jāuzdod sev jautājums: vai grīdas slaucītājs nenokritīs pa kāpnēm? Atbilde ir nē. Putekļsūcējs robots ir izstrādāts ar sensoriem, kas sūta signālus uz priekšu un uz sāniem, lai atjauninātu attālumu līdz sienai vai malai. Tajā pašā laikā robota putekļsūcēja apakšā ir sensori, kas neļauj tam noslīdēt pa kāpnēm vai no malas bez sliekšņa.

Vēl viena lieta, kas jāaplūko, ir tīrīšanas ceļa efektivitāte. Labāks maršruta plānošanas veids, zemāki tīrīšanas atkārtošanās rādītāji, efektīvāki tīrīšanas ceļi un pilnīgāka kartēšana ir svarīgas iezīmes, lai varētu veikt mājas tīrīšanas darbu.

Vēl ērtāk ir tas, ka, ja vakuuma robots ir aprīkots ar lietotni, tas ļaus jums kontrolēt vakuuma robotu savās mājās tīrīšanai tieši no jebkuras vietas, tas kartēs jūsu mājas vidi lietotnē un jūs varēsit precīzi redzēt kā slaucītājs darbojas. Atbrīvojiet brīvdienas un izbaudiet dzīvi.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs