Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
15696553

Kā izvēlēties pareizo robotu vakuuma tīrītāju?

Grīdas tīrīšana ir kaut kas ļoti kaitinošs. Pēc aizņemtas darba dienas un noguruša ķermeņa grīdas tīrīšana prasa laiku. Velciet ar vadu putekļsūcēju, lai sūcētu, un izmantojiet netīru mopu, lai noslaucītu grīdu, kas mums liek justies garlaicīgiem un laikietilpīgiem

Attīstoties tehnoloģijai, robotu putekļsūcēji ir sasnieguši brīdi, kad tie var aizstāt cilvēku. Bet ja man ir tik daudz robotu putekļsūcēju zīmolu un modeļu, kā man izvēlēties pareizo?

Iegādājoties robotu putekļsūcēju, visvairāk jāņem vērā divi faktori: tīrīšanas spēks un inteliģence

Par tīrīšanas spēku var spriest pēc sūkšanas jaudas. Jo lielāka sūkšanas jauda, ​​jo spēcīgāks ir tīrīšanas efekts. Lai iegūtu vismazāko neatsvor produkta iesūkšanas jaudu: X500, ir arī 3000Pa sūkšanas jauda, ​​un X600PRO un X520 sasniedz pat 6000Pa, kas, pārejot pa grīdu, var viegli savākt putekļus un atkritumus.

Neatsvor_blog_x520

Inteliģencei tas nopietni ietekmēs robota pieredzi, kas atšķir, vai robota putekļsūcējs ir robots vai mašīna

Pašlaik tirgū ir četru veidu robotu putekļsūcēji: nejauša, žiroskopa navigācija, vizuālā navigācija un lāzera navigācija

Atsevišķu veidu robotiem cena ir lēta, taču robotu nevar saprātīgi plānot. Tas tikai haotiski attīra, izmantojot motora piedziņu. Ja tas trāpīs šķērslim, tas nejauši mainīs virzienu un pārvietosies tālāk, un nav iespējams spriest, vai teritorija ir iztīrīta. Tas ļaus robotiem daudzkārt iztīrīt daļu no jūsu istabas, taču robots, iespējams, nekad nenonāks atkritumu priekšā. Tā kā šāda veida roboti ir tikai a mašīna, neatsvor nepārdod šāda veida robotu putekļsūcējus.

Žiroskopa navigācijas robotam robots izmanto savu aprīkoto žiroskopa navigācijas sistēmu, lai plānotu ceļu, zina, vai teritorija ir iztīrīta vai nav, zina tās atrašanās vietu un var tīrīt ar N ceļu. Neatsvors X500 un X520 modeļi ir aprīkoti Precīza un precīza trīsdimensiju žiroskopa navigācijas sistēma var precīzi plānot jūsu istabas ceļu un iztīrīt katru stūri

Blog_Neatsvor.lt

Vizuālās navigācijas sistēmas gadījumā robota priekšpusē ievietotā kamera tiek izmantota ceļa plānošanai un atpazīšanai. Tā kā tas izmanto redzi, tas nevar strādāt naktī un blāvās telpās. Tajā pašā laikā redze ir plakana, kad robots aprēķina, un tas nevar būt precīzāks identificēšanai un plānošanai

Visprogresīvākajai lāzera navigācijas sistēmai princips ir izmantot lāzera kameru, kas uzstādīta robota augšdaļā, lai atpazītu telpu caur izstaroto un atgriezto lāzeru, kas var ātri noteikt telpu un šķēršļus. Plānojiet maršrutus saprātīgāk, izmantojot algoritmus, piemēram, tīrīšanu pa telpas garāko malu, lai samazinātu robotu pagriezienus un uzlabotu tīrīšanas efektivitāti.

Tajā pašā laikā robots var precīzi noteikt savu atrašanās vietu, kas ļauj mums APP iestatīt vietu, kur robotam nevajadzētu iet, piemēram, paklāju mājās. Pēc sasniegtā aizliegtā apgabala robots automātiski apiet apkārt. neatsvor X600/X600PRO un S600 ir aprīkoti ar visprecīzāko robotu putekļsūcēju.

Kopsavilkums:

  • Nejauša robotu putekļsūcēju tīrīšanas pieredze ir ļoti slikta, to nav ieteicams apsvērt
  • Ja jūsu istaba nav ļoti liela un jūsu mājās nav paklāja, varat to apsvērt X500 un X520 modeļi.
  • X520 ir lielāka sūkšanas jauda un akumulatora darbības laiks X500. Ja vēlaties labāku tīrīšanas efektu, lūdzu, apsveriet X520
  • Ja istaba ir liela un jūsu mājās ir paklāji un laukumi, kurus nevēlaties, lai tos notīra roboti, lūdzu, apsveriet X600 un X600PRO ar lāzera navigācijas sistēmām.
  • Ja vēlaties labākus tīrīšanas rezultātus, lūdzu, apsveriet X600PRO ar uzlabotu akumulatora darbības laiku un sūkšanas jaudu.
  • Vizuālai navigācijai nav ieteicams to ņemt vērā, jo ir problēmas ar precizitāti un problēmu, ka nedarbojas naktī
  • Visbeidzot, S600 ar automātisko putekļu spaini ļauj mēneša laikā notīrīt putekļu kastīti. Pēc tīrīšanas pabeigšanas robots automātiski savāks putekļu kastē esošos putekļus un atkritumus putekļu spainī. Nav nepieciešams bieži tīrīt putekļu kastīti.

Jūs varat iegādāties sev piemērotu robotu putekļsūcēju šeit

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!