Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
3x

Kā tīrīt putekļsūcēju robotu?

Izmantojot robotu putekļsūcēju, jūs varat tīrīt grīdu visas dienas garumā, nepaceļot nevienu pirkstu. Bet viena lieta, ko tā nevar darīt viena, ir attīrīties.

Mati, putekļi, pārtikas atliekas un citi gruži pakāpeniski uzkrājas izturīgā tvertnes lieljaudas putekļu savākšanas kastē.

Jums regulāri jātīra putekļu savākšanas kaste

Jums vajadzētu tīrīt putekļsūcēju robotu reizi nedēļā vai biežāk, ja robotu lietojat vairāk nekā 5 reizes dienā. Pretējā gadījumā robota putekļsūcējs var pārtraukt optimālu darbību.

 

Cilvēku un dzīvnieku mati ir viens no biežākajiem uzkrājumiem robotizēto ūdensnecaurumu sukās un riteņos。Ir svarīgi noņemt matus no šīm daļām, lai nodrošinātu, ka tie nebloķē gaisa plūsmu, it īpaši, ja riteņi griežas pareizi.

Daudziem robotizētajiem putekļsūcējiem ir speciāli matiem paredzēti tīrīšanas komplekti, kurus var viegli likvidēt, izmantojot komplektā iekļautos tīrīšanas rīkus, un pēc tam viegli izvelciet no sukām un riteņiem.

Mati var uzkrāties arī uz robota lidmašīnas sānu birstēm un pārtraukt to griešanos, kas var pasliktināt robota darbības ātrumu. Lai to izvairītos, varat noņemt sānu suku un viegli izvilkt matu šķipsnas. vai ir saliekts nepareizā virzienā, iespējams, būs jāmaina sānu birste.

Tīrīšana sensora priekšā

Ir svarīgi rūpēties par sensoriem uz robota lidmašīnas - galu galā šīs ir mašīnas acis, nodrošinot, ka tā var skaidri skenēt visu māju un plānot maršrutu.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noskaidrot, kur sensors atrodas uz robota lidmašīnas, aplūkojot lietotāja rokasgrāmatu, kas tika piegādāta kopā ar robotu. Ja neatrodat šo rokasgrāmatu, varat to atrast oficiālajā vietnē.

Ieteicams sensora tīrīšanai izmantot mitru papīra dvieli. Lielākajai daļai robotizētu ūdensnecaurlaidīgu mitru papīra dvieli var viegli pārvietot, līdz tie ir tīri.

Parasti uz sensora nosēžas tikai neliels putekļu slānis, un tas nav jātīra tik bieži.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs