Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
241526735 2824428407847058 6518419558793443791 n 720x

Kā uzturēt un rūpēties par robotu vakuumu

Kā uzturēt un rūpēties par robotu vakuumu

Riteņu pārbaude

Ja jūsu slaucītājs pārvietojas neparasti, jums jāpārbauda, ​​vai kaut kas neļauj vienam vai vairākiem riteņiem brīvi kustēties. Jums būs jāapgriež mašīna un jāgriežas riteņos ar rokām, lai pārbaudītu, vai nav neparastu riteņu problēmu.

Ja uz riteņa atrodat matus vai kaut ko citu, jūs varat izmantot tīrīšanas līdzekli, lai notīrītu gružus.

Darbs ar netīrumiem un putekļiem

Notiek nelaimes gadījumi, un dažreiz uz grīdas tiek uzliets vīns. Jūs ieslēdzat robotu putekļu sūcēju un tas to iztīrīs. Lai turpinātu gūt maksimālu labumu no slaucīšanas, jums vajadzētu noņemt lupatu un notīrīt to ar ūdeni un mazgāšanas līdzekli.

Ir svarīgi nodrošināt, lai nepieskartos nevienai elektrības rozetei ar ūdeni vai putām. Ja jums ir nepieciešams dezinficēt robotu vakuumu, varat izmantot mitrus papīra dvieļus, kas satur 70% alkohola.

Šeit vissvarīgākais ir nodrošināt, lai nesabojātu robota putekļsūcēja iekšējās vai ārējās sastāvdaļas. Un atcerieties, ka robota putekļsūcējam ir jābūt pilnīgi sausam, lai to varētu atkal izmantot.

Filtrs jātīra ik pēc pieciem līdz desmit tīrīšanas cikliem vai aptuveni reizi divās nedēļās. Jūs to varat viegli noņemt no robota putekļsūcēja un viegli piesitiet pie atkritumu tvertnes. Pēc tam jūs ātri redzēsiet putekļus un netīrumus, ko filtrs ievelk robota putekļsūcējā.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs