Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
1 rgb 0 00 02 01 720x

Kādi putekļsūcēju roboti ir piemēroti mājdzīvnieku matu tīrīšanai

Kādi putekļsūcēju roboti ir piemēroti mājdzīvnieku matu tīrīšanai

Uzziniet, kādi produkti ir piemēroti mājdzīvnieku matu slaucīšanai

Mājdzīvnieku matus nav viegli izsūknēt visiem robotu putekļsūcējiem, bet Neatsvor x520 noteikti paveic darbu par pieņemamu cenu.

Aiz gudrā un izturīgā putekļsūcēja atradīsit jaudīgu mašīnu ar 6000 PA sūkšanas jaudu, kas savāks visu, sākot no suņu matiem un smiltīm līdz smago metālu bumbiņām.

Ja mājās ir mājdzīvnieki ,. Neatsvor x520 ir lielisks robots Vakuums tiem, kas vēlas pēc iespējas mazāk uzkopt grīdu - tas neprasa pievienoties tīrīšanai un jūs varat izbaudīt brīvdienas.

Ātri, efektīvi un ļoti spēcīgi

Mājdzīvnieka kažokādas tīrīšana aizņem daudz laika, un jūs ne vienmēr vēlaties atvēlēt papildu laiku grīdu tīrīšanai vai paklāju tīrīšanai, lai noņemtu suņu spalvas. Mūsu roboti ūdens aizsargi, piemēram, Neatsvor x520 ar iebūvētu WiFi, to var viegli kontrolēt, izmantojot mobilā tālruņa lietotni, ļaujot darboties X520 tieši tad, kad neesat mājās.

Izmantojot programmatūru, kas paredzēta efektīvai putekļu sūcējai un tīrīšanai, jūs varat visu savu laiku un enerģiju koncentrēt uz saviem mājdzīvniekiem, neradot stresu no mājas un mājsaimniecības tīrīšanas.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs