Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
240599581 2837547196535179 4436944314279520274 n 900x

Neatsvor + ilgtspējība = taisnība

Ilgtspējība un vide ir tas, kam mēs Neatsvor izvirzām augstas prasības. Nav planētas B, un tāpēc mēs palīdzam samazināt faktorus, kas nodara kaitējumu mūsu videi. Uzņēmums Neatsvor ir ieviesis vairākus ilgtspējīgus pasākumus, lai izveidotu videi draudzīgāku robotu putekļsūcēju. Tāpēc mums ir noteikts mērķis nepārtraukti sākt ar jauniem pasākumiem. Tādā veidā mēs savai planētai pievienojam vērtību, nevis iznīcinām to.

Apskatīsim dažādus ilgtspējīgus faktorus, kas mums ir līdz šim.

Mazāks enerģijas patēriņš!

Neatsvor robotizētais putekļsūcējs vienlaikus sūc un mitrina grīdu! Tas notīra visas grīdas virsmas un paklājus visā jūsu mājā, kā arī visās telpās. Tādā veidā robots putekļsūcējs patērēs mazāk enerģijas, lai veiktu vairākas lietas vienlaikus. Arī iekštelpu klimats nebūs tikpat labs, ja tīrīšanu veiksi pats.

Kopumā jūs ietaupāt vidi enerģijas izmantošanai, vienlaikus gūstot lielākus ieguvumus veselībai. Robotizētie putekļsūcēji patērē vairāk enerģijas nekā parasts manuālais putekļsūcējs – taču šeit ir svarīgi padomāt par to, lai robotizētais putekļsūcējs vienlaikus veiktu vairākus tīrīšanas veidus un veiktu lielāku darbu nekā manuālais. Robotizētais putekļsūcējs laika vienībā patērē mazāk enerģijas nekā tad, ja sūcēju un mazgātu manuāli.

 

Ilgtspējīga putekļu tvertne

Atšķirībā no manuālajiem putekļsūcējiem, Neatsvor ir ilgtspējīgs, jo visos robotizētajos putekļsūcējos ir putekļu tvertne, kuru var viegli iztukšot, izskalot un nolikt atpakaļ – atkārtoti lietojamu. Lielākajā daļā manuālo putekļsūcēju tiek izmantoti maisiņi, kas ir jānomaina ikreiz, kad tie ir pilni un noslogo vidi ar nevajadzīgu ražošanu un atkritumiem. Šeit jūs ietaupāt laiku, naudu un enerģiju, jo putekļu maisiņa vietā ir putekļu tvertne.

 

Mūsu plāns tālāk

Mēs turpināsim samazināt videi kaitīgo ietekmi uz sabiedrību un būsim daļa no sabiedrības, kas ir kopā, lai glābtu mūsu planētu. Ir trīs ilgtspējības dimensijas, un mūsu galvenā uzmanība tiks pievērsta klimatam un videi. Šeit ir vēlams, lai mēs palīdzētu samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas un saglabāt dabas resursus. Mēs pastāvīgi strādājam, lai iepazīstinātu ar pasākumiem, kas var palīdzēt mums kļūt par ilgtspējīgāku uzņēmumu.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs