Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
333 0001x

Neatsvor X600 Pro iezīmes

Neatsvor X600 Pro iezīmes

Ja meklējat pēdējās paaudzes robotu, pārliecinieties, vai navigācija tiek vadīta ar lāzeru, un vai jums ir iespēja slaucīt un berzt.

Viens robots, kas lepojas ar visām šīm īpašībām, ir Neatsvor X600 Pro Robotu putekļsūcējs.

Jaunais atjaunināts Neatsvor X600 Pro ir aprīkots ar lāzera projekcijas tehnoloģiju un lielisku sūkšanas jaudu.

Tam ir daudz lielisku funkciju, tostarp augstas precizitātes sensori, automatizēta uzlāde un LDS lāzera navigācija.

Šeit ir dažas šī produkta galvenās iezīmes:

Lieljaudas iesūkšana

Jūsu darbs IR Klientu apkalpošana Neatsvor X600 Pro tai ir 6000 pa jaudīga sūkšanas jauda, ​​lai notīrītu sīkas un lipīgas daļiņas uz jebkura veida grīdas.

baterija

Jūsu darbs IR Klientu apkalpošana Neatsvor X600 Pro Robots ir aprīkots ar 5200 mAh jaudu, kas kalpo 180 minūtes 250 kvadrātmetru platībā.

Automātiskā uzlāde

Jūsu darbs IR Klientu apkalpošana Neatsvor X600Pro Tam ir arī automātiskas uzlādes iespējas, un, pilnībā uzlādējot, tas var viegli notīrīt 150 kvadrātmetru lielu teritoriju.

Vairāki sensori

Turklāt, Neatsvor X600 pro robotu putekļsūcējs ietver 15 dažādu veidu sensorus precizitātei, šķēršļu novēršanai, pret kritieniem, augšējā spiediena noteikšanai utt.

Lieljaudas ūdens tvertne

Tam ir arī 350 ml elektriskā ūdens tvertne mitrām grīdām

Citas iespējas

Dažas citas funkcijas ietver APP vadības funkciju, trīskāršu gaisa filtrēšanu, gaisa vadu optimizāciju un daudzas citas lieliskas funkcijas.

Ļaujiet mums sīkāk aplūkot dažus iemeslus, kāpēc jums vajadzētu iegādāties Neatsvor X600 Pro 

1. Pozitīvas atsauksmes

Daudzi cilvēki, kuri ir iegādājušies Neatsvor X600 Pro putekļsūcējam ir pozitīvas atsauksmes par produktu un slavē tā lielisko kvalitātes/cenas attiecību.

2. 4-in-1 tīrīšanas režīmi

Funkcija 4-in-1 ietver putekļsūcēju, slaucīšanu, mazgāšanu un tīrīšanu. X600 Pro ir aprīkots ar atsevišķu ūdens tvertni un atsevišķu putekļu tvertni ar ietilpību 350 ml un putekļu tvertni 600 ml. Tas ir tas, kas ļauj X600 Pro viegli saslaucīt 250 m² lielu platību.

3. Hight-Tech viedie savienojumi

Kopš Neatsvor X600 Pro tīrītājs ir pilnībā automātiska tīrīšanas ierīce, tai ir vieda savienojuma funkcija, kas ļauj savienot robota putekļsūcēju ar Alexa, Google Home un citiem virtuālajiem palīgiem. Ar viedā savienojuma palīdzību jūs varat vadīt robotu ar balsi un pateikt tam sākt tīrīšanu.

4. Gudrs dizains

Tas ir neticami labi uzbūvēts, un tam ir izturīgs kompakts dizains, lai tas ietilptu šaurās vietās, piemēram, zem dīvāna vai gultas sānu galda.

5. Viegli lietojams

Spēcīgā sūkšanas un ērta automātiskās uzlādes tehnoloģija padara to par labāko mājas tīrīšanas ierīci. Šis robotu putekļsūcējs ir paredzēts, lai padarītu jūsu mājas darbus ātrus, vienkāršus un efektīvus.

6. Mitrā un ķīmiskā tīrīšana

Nswitch sistēma ļauj robotam viegli pārslēgties starp ūdens tvertni un putekļu kasti - tādējādi tas var notīrīt un nosūkt grīdu no putekļiem, gružiem un drupatas, bet arī notīra un noslauka grīdu.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!