Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV

Par mums

Izbaudiet modernu un gudru dzīvi

neatsvor par mums
Produktu misija

Investīcijas jūsu mājās

Neatsvor, jauns un dinamisks modernu robotu putekļsūcēju zīmols. Viens no progresīvākajiem robotu tehnoloģiju uzņēmumiem mēs izstrādājam un būvējam tīrīšanas robotus, lai atbrīvotu vairāk cilvēku resursu. Neatsvor pēdējo gadu laikā koncentrējas tikai uz augstas kvalitātes un pieejamāku produktu veidošanu. Iegādājieties mūsu tīrīšanas robotu, kas patiešām ir ieguldījums jūsu mājās. Apskatīsim nākotni kopā un pavadīsim vairāk kvalitatīva laika kopā ar ģimeni un draugiem.

1354521
135452163
Mūsu solījums

Vadošā tehnoloģija

Neatsvor izstrādā un izveido gudras plānošanas robotu vakuumus, kas palīdz cilvēkiem radīt gudrāku un tīrāku dzīves vidi. Mēs esam apņēmušies veidot vadošo robotu zīmolu pasaules tirgū, un mums ir priekšrocības tehnoloģiju, kvalitātes nodrošināšanas un izmaksu kontroles jomā nozarē. Integrējot visu nozares ķēdi, Neatsvor klientiem piedāvā augstas kvalitātes un ļoti rentablus produktus ar nozares vadošo tehnoloģiju.

Par pētniecību un attīstību

neatsvor par mums fa

Neatsvor ir lieliska pētniecības un attīstības komanda, kurā ir vairāk nekā 120 inženieru, galvenie locekļi no pasaules slavenās universitātes ar 90% maģistra grādu, Neatsvor ir ieguvis vairāk nekā 100 patentus (praktiskus patentus, dizainparaugus, programmatūras patentus utt.) Mājas robotu jomā . "Lielākais virzītājspēks ir ziņkārība pēc jaunām tehnoloģijām, un tāpēc pārmaiņas ienāks pasaulē. Neatsvor dara kaut ko lielu, lai mainītu pasauli." Teica Dr.Lings, galvenais zinātnieks un tehniskais darbinieks.

neatsvor par mums 2

Piegādes un remonta serviss

Mums ir noliktavas Krievijā, Spānijā, Francijā, Polijā, Čehijā, Ukrainā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā, Brazīlijā. Izbaudiet ātrāko un ērtāko vietējo loģistikas pakalpojumu.

neatsvor par mums noliktavas mērogots
BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!