1. komplektā ietilpst: 2 x sānu suka, 2 x HEPA, 2 x mopu lupatiņa, 1 x galveno saru birste Komplektā 2 ietilpst: 2 x sānu suka, 4 x HEPA komplektā3 ietilpst: 2 x sānu suka, 1 x HEPA, 1 x mopu drāna.
Neatsvor X500 / X600 / X520 / x600pro rezerves komplekti
45.00 39.00 Izvēlēties iespējas
Izpārdošana!

Neatsvor X500 / X600 / X520 / x600pro rezerves komplekti

39.00

-13%

Cenā iekļauts. Piegāde aprēķināta norēķināšanās laikā.

  • Komplektā1 ietilpst: 2 x sānu suka, 2 x HEPA, 2 x mopu lupatiņa, 1 x galveno saru birste
  • 2. komplektā ietilpst: 2 x sānu suka, 4 x HEPA
  • 3. komplektā ietilpst: 2 xsbirste, 1 x HEPA, 1 x mopa audums
skaidrs

Neatsvor.lt kredītkarte

 

 

 

Par mums

Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, izturīgāks.Sānu birste palīdz notīrīt grīdas un stūra putekļus, nesaskrāpējot, un efekts ir labāks.
Filtrējiet putekļus, lai samazinātu putekļu utt. Iekļūšanu gaisā, kuru elpojat.

Tips: putekļsūcēja daļas
Tips: Birstīte
Krāsa: zila + balta
Materiāls: plastmasa

Komplektā nav tikai saturs virs iepakojuma, citi produkti.
Piezīme: viegla fotografēšana un dažādi monitori var izraisīt tā, ka priekšmeta krāsa attēlā nedaudz atšķiras no reālās. Pieļaujamā mērījumu kļūda ir +/- 1-3cm.

 

Papildu informācija

Krāsa

,

Zīmols

Īpaša piezīme

  • Muitas formalitāšu problēmas dēļ mēs pašlaik nevaram nosūtīt uz jūras salu, lūdzu, neveiciet pasūtījumu. Bet, ja jums ir draugi citās pieejamās pilsētās, varat lūgt viņus nopirkt jums.
  • Pēc visu citu līdzīgu robotu patikas, robotu putekļsūcējs nevar darboties uz melnas grīdas, ja jūsu paklājā ir lielas melnas krāsas platības, tas klusējot tiks apstiprināts kā šķērslis un izvairīsies no šīs zonas, jo uzskata, ka tā ir krauja . Līmējiet šos fotoreceptorus ar melnu / baltu / sarkanbrūnu lenti, tas normāli darbosies uz melnā paklāja.
  • Robots ir veidots ar dubultu pret sadursmi, infrasarkano staru noteikšanu un priekšējo buferi. Sienas un mēbeles ir tumšas, tumšā krāsa absorbēs infrasarkano staru, infrasarkanā krāsa būs neredzama un būs atkarīga no frontālā trieciena sensora.
  • Eiropas kontaktdakšas adapteris (2 kontaktu apaļa tapa). Lielākā daļa valstu Eiropā, lielākā daļa Āfrikas valstu, lielākā daļa Tuvo Austrumu valstu, Dienvidkoreja, Čīle, Paragvaja utt. ASV kontaktdakšas adapteris (2 kontaktu plakana tapa). Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, lielākā daļa Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas valstu, Japāna, Filipīnas, Taizeme utt
  • Mums ir aizjūras noliktava, ja tā tiek piegādāta no šīm noliktavām, nav jāmaksā nodoklis, ja to sūta no Ķīnas, nodoklis ir saskaņā ar jūsu paražām. Mēs sazināsimies ar jums iepriekš.