Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
tīrīšanas zonas mājās

VISPĀRĒJĀS TĪRĪŠANAS JOMAS MĀJĀS

Visvairāk novārtā atstātās mājas tīrīšanas vietas

Ikviens vēlas tīru un svaigu vidi un pieliek papildu pūles savas mājas sakārtošanai katru dienu. Tomēr jūsu mājās ir vairākas novārtā atstātas vietas, kurām nepieciešama tīrīšana. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Kuras ir visvairāk novārtā atstātās tīrīšanas vietas jūsu mājās?

Jūs varat tīrīt māju katru dienu, taču joprojām ir dažas lietas, kuras nekad nedomājat tīrīt. Šīs jomas nekad nesaņem lielu uzmanību vairāku iemeslu dēļ.

Cilvēki pavada daudz laika, lai pārliecinātos, ka viss notiek kā parasti un ka viņu mājās ir svaigs gaiss. Tomēr jūsu mājās ir jomas, kurām nepieciešama tīrīšana, bet kurām nekad netiek pievērsta vislielākā uzmanība. tie ir svarīgs tīras mājas aspekts, un to netīrīšana var ietekmēt jūsu ģimenes dzīves veselību.

Šis raksts atklāj lietas, kuras, visticamāk, netiks ņemtas vērā, organizējot savu māju.

 

a) zem dīvāna

Dīvāna apakšdaļa ir vieta, kas bieži tiek aizmirsta iztīrīt, vai pat vieta, kuru ir grūti tīrīt un kas reti tiek pamanīta tīrīšanas procesā.

Diemžēl tīrīšanas grūtību un nolaidības viegluma dēļ šajā zonā var viegli uzkrāties atkritumi un paslēpt mikrobus.

Daudzi cilvēki jums atzīsies, ka nezina, kad pēdējo reizi tīrīja dīvāna dibenu. Tā kā relaksējoša vieta ģimenes pulcēšanās vietām, pastāv iespēja, ka zem dīvāna sakrājas uzkodu un citu atkritumu gabaliņi.

Mājdzīvnieki var arī paslēpt savus dārgumus zem dīvāna.

b) Ēdamistabā zem galda

Trīs ēdienreizes dienā pamatā tiek pavadītas ēdamzālē. Šī teritorija ir arī viena no visgrūtāk tīrāmajām.

Uz grīdas var palikt taukaini vai pārtikas atlikumi, kas, manuprāt, nav tas, ko vēlaties redzēt. Šī vieta, iespējams, būs jātīra vairāk nekā vienu reizi dienā, ja vēlaties, lai tā būtu tīra visu laiku.

C) zem gultas

Putekļi zem gultas ir saistīti arī ar putekļu uzkrāšanos laika gaitā. Ja vēlaties rūpīgi tīrīt, iespējams, jums būs jāpaceļ gulta vai jāpaliek zem tās, kas nav tas, ko mēs vēlamies.

D) Paklāji

Vieglākā vieta mājās, kur paslēpt netīrumus un mikrobus, ir paklājs. Paklāji ir arī mīļākā atpūtas vieta mājdzīvniekiem.

Paklāju tīrīšana var radīt patiesas sāpes. Tīrīšana ir laikietilpīga un ļoti nogurdinoša.

 

Kā dziļi tīrīt savas mājas ar X600

Katra mājas stūra sakārtošana var būt gan nogurdinoša, gan laikietilpīga. Tomēr nav pietiekami daudz iemeslu, lai ikviens justos ērti mazāk tīrā mājā.

Ja problēma ir laiks un efektivitāte, X600 Sweeper Vacuum piedāvā risinājumu, ko katrs mājas īpašnieks vēlēsies izbaudīt.

Ar 2500 mAh akumulatoru lidaparātam ir līdz trim iesūkšanas režīmiem, lai katra tīrīšana būtu tā laika vērta, visas mājas lāzera skenēšana un automātiska uzlāde pēc tīrīšanas, lai jūs varētu tīrīt, neveicot to pats.

 

Zem dīvāniem, zem gultām un ēdamistabas zonām tiek ātri izveidota, lai mērķētu uz vidi efektīvai slaucīšanai.

Tā platība ir līdz 150 kvadrātmetriem un rūpīgi notīra netīrumus un putekļus no katras paklāja un paklāja šķiedras.

Tas ir pilnībā automātisks un pēc tīrīšanas automātiski atgriežas uzlādes stacijā gaidīšanas režīmā.

Līdzīgi X600 ir aprīkots ar rullīšu suku + 2 sānu sukām, kas noņem visus netīrumus un putekļus, kas paslēpti nepieejamā vietā.

 

 

X600 ir aprīkots ar 4000 PA sūkšanas jaudu, kas ir pietiekami jaudīga, lai viegli notīrītu visu veidu mājas grīdas.

4000 PA sūkšanas jauda var uzņemt uzkodas, putekļus, smiltis un pat mazas tērauda bumbiņas. Mēs esam izmantojuši jaunu trokšņu samazināšanas tehnoloģiju izstrādājuma gaisa vadiem, lai ierobežotu kaitinošo lidojošo troksni.

Tam ir 350 ml ūdens tvertne, kas aprīkota ar 3 pakāpju ūdens izvades regulēšanu, kas uzlabo slapju tīrīšanu lielākajai daļai mūsdienu tirgū pieejamo grīdas materiālu.

 

 

Turklāt, X600 ir aprīkota ar lietotņu vadības funkciju, kas ļauj to vadīt tieši no attālinātas vietas. Lietotne parāda tīrīšanas karti tieši un ar vienu pogas pieskārienu X600 automātiski dodas uz darbu, uzkopjot visu māju.

Tas ļauj jums atpūsties no ikdienas tīrīšanas, nodrošina rūpīgu tīrīšanu un samazina nogurumu.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!