Grozs
Valoda Lithuanian LT Latvian LV English EN Czech CS Finnish FI Polish PL Swedish SV
238655653 2807640382859194 1463619689884195488 n 900x

X600 – uzticams hibrīdrobots ar spēcīgu sūkšanas jaudu

Attīstoties zinātnei un tehnoloģijām, šķiet, ka inteliģence pakāpeniski kļūst par mūsu dzīves sastāvdaļu. Interesanti ir tas, ka daži no mums iekrīt tā dēvētās modernās dzīves vides slazdā pārāk sarežģītu tehnoloģiju ierīču dēļ. Par laimi, joprojām ir vienkāršas, bet kompetentas ierīces, piemēram, X600.

 

Kā lietotājam draudzīga ierīce,  Jūsu darbs IR Klientu apkalpošana X600 ir aprīkots ar vairākām noderīgām funkcijām, piemēram, daudzlīmeņu navigāciju un kartēšanu, kā arī APP vadīklām, un tā mērķis ir piedāvāt vienkāršāku un ērtāk lietojamu darbību. Izmantojot vienkāršu darbību, varat aptvert katru aspektu. X600 ir, piemēram, tīrīšanas režīma pārveidošana, braukšanas virziena maiņa, tīrīšanas laika plānošana un pat sūkšanas jaudas pārslēgšana.

 

Šāda vienkārša darbība ietaupa jūsu laiku, lai cīnītos ar putekļsūcēju, veicot tīrīšanas darbus, un ir īpaši draudzīga ģimenēm ar bērniem un vecākiem cilvēkiem.

Lai uzlabotu sūkšanas jaudu un stabilitāti, X600 ir modernizēts sūkšanas porta dizains, kas nodrošina līdz pat 4000 PA sūkšanas jaudu. Turklāt tas ir aprīkots ar augstas precizitātes lāzernavigāciju, lai ātri un precīzi noteiktu vides apstākļus.

Apvienojumā ar iekšējo Nidec bezsuku motora bloku iekārta ir gandrīz divas reizes efektīvāka un efektīvāka tīrīšanas ziņā nekā tirgū esošās ar žiroskopu vadāmās iekārtas.

Tāpat kā citi robotu putekļu sūcēji, uzticamais sīkrīks var automātiski atgriezties savā uzlādes dokstacijā, kad beidzas sulas daudzums vai ja tīrīšanas uzdevums ir sekmīgs.

Nešaubieties par tīrīšanas jaudu, ko X600 ir jāpiedāvā. Tas piedāvā plašu funkciju klāstu, lai cīnītos ar traipiem.

 

Inteliģenta ūdens tvertne: Automātiska ūdens infiltrācijas funkcijas izslēgšana, ja netiek veikta tīrīšana. Un ūdens padevi var regulēt 3 līmeņos, lai nodrošinātu labākus rezultātus.
V-veida tīrīšanas rullīšu birste : Ātri un efektīvi notīra visu grīdu.
4000PA sūkšanas jauda: X600 Tam ir sūkšanas jauda, ​​lai notīrītu daudz atkritumu, un to var viegli tīrīt uz paklājiem.
Navigācija ar lāzeru: samazināts atkārtojumu biežums, ātra un efektīva slaucīšana.

Ja jums ir ekonomisks budžets, rentabli X600 jābūt jūsu groza sarakstā.

BEZMAKSAS UN ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātra piegāde no vietējās noliktavas

lidmašīna
3 GADU GARANTIJA

Mēs nodrošinām garantijas servisu līdz 3 gadiem

vairogs
15 DIENU ATGRIEŠANĀS

Vienkārši atdodiet to 15 dienu laikā apmaiņai

rinda
100% MAKSĀJUMU DROŠĪBA

Mēs nodrošinām drošu maksājumu ar SSL

derīgs