Bestsellers

3 iemesli, kāpēc suņu un kaķu īpašniekiem patīk robotizēti putekļu sūcēji

Mājdzīvnieki, piemēram, suņi un kaķi, izplata mīlestību un prieku ģimenēs. Tomēr ļoti mīlēti dzīvnieki bieži vien mājoklī ienes visu no meža līdz dabai, un tas var apbēdināt saimniekus.

Labā ziņa ir tā, ka mājdzīvnieku īpašniekiem ir ļoti vienkāršs veids, kā uzturēt mājokli tīru un svaigu, – daudzi cilvēki izvēlas, lai šo darbu viņu vietā paveic robots putekļu sūcējs.

Tīriet pēc mājdzīvniekiem ar vienu pogas pieskārienu

Mūsdienu robotizētie putekļu sūcēji ir izgatavoti, domājot par lietotāju. Suņi un kaķi laiza matus, kas var nokļūt paklājos vai ap grīdām un padarīt mājokli mazāk pievilcīgu. Šaujoties pēc mājdzīvniekiem, ir jāizmanto robotizēts putekļu sūcējs, piemēram, Neatsvor X600 pro, kas viegli izsūc putekļus no grīdas.

Vienkārši nospiežot pogu savā mobilajā tālrunī, jūs sāksiet tīrīšanu ar robotu putekļsūcēju. Ar robotizēto putekļsūcēju mājdzīvnieki var cūkāties tik daudz, cik vien vēlas, jo tīrīšana notiek automātiski un ļoti vienkārši dažu minūšu laikā.

2. Integrētā tīrīšanas funkcija – viegli noņem ķepu pēdas!

moderns robotu sūknis

Starp labākajiem modeļiem ir robotizēti putekļsūcēji ar iebūvētu mopēšanas funkciju. Tie ir spēcīgi un ne tikai absorbē suņu un kaķu matus, bet arī mazgā mājdzīvnieku ķepu traipus. Putekļsūcējs-robots izmanto mitrumu no iebūvētā ūdens spaiņa un uztur drānu mitru, kamēr tiek tīrīts pēc mājdzīvniekiem.

Ja atgriežaties mājās no darba un konstatējat, ka grīda ir pilna ar mājdzīvnieku spalvām un ķepu nospiedumiem, varat viegli aktivizēt robota putekļsūcēja slaucīšanas funkciju, izmantojot mobilo tālruni. Vai, vēl labāk, kā sākt, kamēr esat darbā?

3. Pavadiet vairāk laika kopā ar mājdzīvniekiem

Robotu sūknis un mājdzīvnieki

Jūs varat salīdzināt robotizēto putekļu sūcēju ar tīrīšanas līdzekli. Tas ietaupa laiku, naudu un darbu. Ņemot to vērā, ar robotizēto putekļu sūcēju laiku, ko citādi pavadītu, tīrot grīdas, varat veltīt izklaidēm ar mājdzīvniekiem. Dodieties garā pastaigā pa mežu vai atpūtieties uz dīvāna, kad suns vai kaķis ir ieslīgis stūrī.

Un atcerieties, ka jūs ieguldāt ne tikai savos mājdzīvniekos, bet arī savā veselībā. Jo mazāk papildu darbu jums būs jādara pēc darba, jo mazāk stresa izjutīsiet ikdienā. kur jūs varat ļaut tūkstošiem burbuļu atslābināt muskuļus un mierīgi un klusi izbaudīt tos kopā ar savu mīluli.

Vai jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem? Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu jau šodien!