Bestsellers

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā tiek apkopota, izmantota un kopīgota jūsu personiskā informācija, kad apmeklējat vai veicat pirkumu vietnē www.neatsvor.lv (turpmāk tekstā – “Vietne”).

MŪSU APKOPOTĀ PERSONISKĀ INFORMĀCIJA
Kad apmeklējat mūsu Vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika zonu un dažiem jūsu ierīcē instalētajiem sīkfailiem. Turklāt, jums pārlūkojot Vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, kurus jūs apskatāt, par to, kādas vietnes vai meklēšanas noteikumi jūs novirzīja uz mūsu Vietni, un informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar Vietni. Šo automātiski ievākto informāciju mēs saucam par “ierīces informāciju”.

Mēs apkopojam informāciju par jūsu ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:
– “Sīkfaili” ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži vien satur anonīmu unikālu identifikatoru. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to, kā tos atspējot, lūdzu, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.
– “Žurnālu failos” tiek izsekota tīmekļa vietnes darbība un apkopoti dati, tostarp jūsu IP adrese, pārlūkprogrammas tips, interneta pakalpojumu sniedzējs, apmeklējuma/iziešanas lapas un datuma/laika zīmogi.
– “Tīmekļa bākas”, “tagi” un “pikseļi” ir elektroniski faili, ko izmanto, lai reģistrētu informāciju par to, kā jūs pārvietojaties vietnē.

Turklāt, kad veicat vai mēģināt veikt pirkumu Vietnē, no jums tiek apkopota noteikta informācija: jūsu vārds, uzvārds, norēķinu adrese, piegādes adrese, maksājuma informācija (tostarp kredītkartes numurs), e-pasta adrese un tālruņa numurs. Šo informāciju mēs saucam par “Pasūtījuma informāciju”.

Šajā Privātuma politikā kā “Personas dati” tiek uzskatīti Ierīces informācija un Pasūtījuma informācija.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU?
Pasūtījumu informācija tiek izmantota, lai izpildītu visus Vietnē veiktos pasūtījumus (tostarp apstrādātu jūsu maksājuma informāciju, organizētu piegādi un nodrošinātu jums rēķinus un/vai pasūtījuma apstiprinājumus). Turklāt Pasūtījuma informācija tiek izmantota, lai:
– sazinātos ar jums;
– pārbaudītu iesniegtos pasūtījumus, lai konstatētu iespējamos riskus vai krāpšanu; un
– sniegtu jums informāciju vai reklāmu par mūsu produktiem vai pakalpojumiem saskaņā ar jūsu pieprasījumiem.

Ierīces informācija tiek izmantota, lai pārbaudītu iespējamos riskus vai krāpšanu (jo īpaši jūsu IP adresi) un kopumā uzlabotu un optimizētu Tīmekļa vietni (piemēram, analizējot, kā klienti pārlūko un kādas darbības veic Tīmekļa vietnē, un lai novērtētu mārketinga un reklāmas kampaņu panākumus).

NOSŪTĪTIE PERSONAS DATI
Mēs pārsūtām jūsu Personas datus trešajām pusēm, lai nodrošinātu, ka varam izmantot jūsu Personas datus, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam Shopify, lai pārvaldītu mūsu tiešsaistes veikalu – lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Shopify izmanto jūsu Personas datus, lūdzu, skatiet šeit: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Jūs varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot, mēs varam pārsūtīt jūsu Personas datus, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu par Personas datiem vai citādi aizsargātu savas tiesības.

MĒRĶTIECĪGA REKLĀMA
Kā aprakstīts iepriekš, jūsu Personas dati tiek izmantoti, lai mērķtiecīgi reklamētu vai sniegtu mārketinga paziņojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Lai uzzinātu vairāk par to, kā darbojas mērķtiecīga reklāma, apmeklējiet Tīkla reklāmas iniciatīvas (Network Advertising Initiative, NAI) izglītojošo lapu vietnē http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

No mērķtiecīgas reklamēšanas varat atteikties, izmantojot tālāk norādītās saites:
– “Facebook”: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– “Google”: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– “Bing”: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Varat arī atteikties no dažiem no šiem pakalpojumiem, apmeklējot Digitālās reklāmas alianses atteikšanās portālu: http://optout.aboutads.info/.

FUNKCIJA NESEKOT
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām Personas datu vākšanas un izmantošanas principus, pat ja jūsu pārlūkprogramma nosūta pieprasījumu “Nesekot”.

JŪSU TIESĪBAS
Eiropas pilsoņiem ir tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajiem personas datiem un pieprasīt, lai viņu personas dati tiktu laboti, atjaunināti vai dzēsti. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs apstrādājam jūsu Personas datus, lai izpildītu ar jums noslēgtos līgumus (piemēram, ja jūs veicat pasūtījumu Tīmekļa vietnē) vai citādi īstenotu iepriekš minētās likumīgās uzņēmējdarbības intereses. Turklāt ņemiet vērā, ka jūsu Personas dati tiks pārsūtīti ārpus Eiropas, tostarp Kanādā un ASV.

DATU GLABĀŠANA
Kad Jūs būsiet veicis pasūtījumu Tīmekļa vietnē, mēs saglabāsim pasūtījuma informāciju, līdz saņemsim Jūsu pieprasījumu dzēst šo informāciju.

IZMAIŅAS
Šī konfidencialitātes politika var tikt atjaunināta mūsu darbības principu izmaiņu, citu ar uzņēmējdarbību saistītu iemeslu vai likumu vai noteikumu izmaiņu rezultātā.

SAZINIETIES AR MUMS
Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas, ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties iesniegt sūdzību par mūsu konfidencialitātes praksi, lūdzu, sūtiet mums ziņu uz e-pasta adresi admin@neatsvor.lv