Bestsellers

ATGRIEŠANAS POLITIKA

Mēs piemērojam 15 dienu atgriešanas termiņu. Kad esat saņēmis produktu un vēlaties to atgriezt, jums ir 15 dienas, lai pieprasītu atmaksu.

Ja vēlaties atgriezt preces, tām jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tās saņēmāt, nelietotām, ar etiķetēm un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī pirkuma kvīts vai pirkuma apliecinājums.

Lai sāktu atgriešanas procesu, varat sazināties ar mums pa e-pastu: admin@neatsvor.lv Kad esat saņēmis informāciju, droši ievietojiet produktu tā oriģinālajā iepakojumā un pievienojiet pirkumu apliecinošu dokumentu (piemēram, čeku).

Ja vēlaties atgriezt iegādātās preces, jums pašam jāorganizē preču atgriešana un jāsedz piegādes izmaksas. Preces jānosūta uz noliktavu Tallinā, Igaunijā. Precīzu noliktavas adresi var uzzināt, rakstot e-pastu uz šo adresi: admin@neatsvor.lv

Preces, kas nosūtītas bez iepriekšēja atgriešanas pieprasījuma, netiks pieņemtas.

Ja prece ir bojāta vai nederīga mūsu vainas dēļ, klientam nav jāmaksā par piegādi. 

Ja jums ir kādi jautājumi par atgriešanu, vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu admin@neatsvor.lv

Bojājumi un problēmas
Kad esat saņēmis savu pasūtījumu, lūdzu, pārbaudiet to un nekavējoties sazinieties ar mums, ja produkts ir bojāts, defektīvs vai esat saņēmis nepareizu produktu. Tas ir vienīgais veids, kā mēs varam novērtēt problēmu un to atrisināt.

Izmaiņas

Saskaņā ar 3 gadu garantijas noteikumiem mēs varam arī aizstāt produktu ar jaunu, ja esat saņēmis bojātu vai defektīvu ierīci.

Naudas atmaksa
Mēs jūs informēsim, tiklīdz būsim saņēmuši un pārbaudījuši jūsu sūtījumu, un paziņosim, vai sūtījums ir pieņemts. Ja jūsu atgriešana būs apstiprināta, 1-2 dienas pēc apstiprināšanas jums automātiski tiks atmaksāta nauda, izmantojot to pašu maksājumu metodi, kuru izmantojāt pirkuma veikšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu bankai vai kredītkartes uzņēmumam atmaksas summas apstrāde un izmaksāšana var prasīt noteiktu laiku.

Pēc atgrieztās preces saņemšanas un pārbaudes mēs jums paziņosim, vai atgriešana ir apstiprināta. Pēc apstiprinājuma saņemšanas 1-2 dienu laikā jums automātiski tiks atmaksāta nauda tādā pašā veidā, kādā veicāt maksājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pārskaitījums var aizņemt zināmu laiku atkarībā no jūsu bankas. 

Garantijas noteikumus var atrast  šeit.