Bestsellers

SADARBĪBA

Par Neatsvor Latvija

“Neatsvor” – dinamisks modernāko robotizēto putekļu sūcēju zīmols. Viens no modernākajiem robotikas uzņēmumiem, kas izstrādā un ražo tīrīšanas robotus, lai sniegtu saviem klientiem vairāk brīvā laika. Pēdējos gados uzņēmums “Neatsvor” ir koncentrējies uz lētāku augstas kvalitātes produktu izstrādi. Iegādājieties mūsu tīrīšanas robotu – tas ir īsts ieguldījums jūsu mājās. Sagaidīsim nākotni kopā un pavadīsim vairāk kvalitatīva laika ar ģimeni un draugiem.

Par pētniecību un izstrādi

“Neatsvor” ir lieliska pētniecības un izstrādes komanda, kurā ir vairāk nekā 120 inženieru. Galvenie tās locekļi ir nākusi no pasaulē atzītākajām universitātēm, un 90% no tiem ir maģistra grāds. “Neatsvor” ir ieguvis vairāk nekā 100 patentu (praktiskie patenti, dizaina patenti, programmatūras patenti utt.) mājas robotikas jomā.

“Neatsvor” priekšrocības

1. Kā OEM ražotājs pasaulē slaveniem zīmoliem (piemēram, Anker Eufy), mūsu kvalitāte ir salīdzināma ar Roborock, Ecovacs, bet mūsu izmaksas ir tikai 50 % no šo slaveno zīmolu izmaksām.
2. Mūsu vidējais defektu īpatsvars ir mazāks par 2 %, savukārt vairumam populārāko zīmolu defektu īpatsvars ir līdz 5 %.
3. Var nodrošināt OEM pakalpojumu ar zemu MOQ
4. “Neatsvor” tagad ir Eiropas populārāko zīmolu top trijniekā.

Piegāde un garantija

Mums ir noliktavas Igaunijā, un mēs varam garantēt ātru piegādi 1-2 dienu laikā. Piegādes partneri ir Venipak un DPD.
Mēs piedāvājam 3 gadu garantiju, ieskaitot bezmaksas bojāto detaļu nomaiņu, un bojātu ierīču remontu uz mūsu servisa centru Klaipēdā, Lietuvā.

Mūsu produkti

Pašlaik pārdošanā ir 7 modeļi. Nākotnē tiks ieviesti vēl citi modeļi

Sadarbība

Tagad mēs atbalstām dropshipping un vairumtirdzniecības mārketingu ar īpašu cenu.
Ja esat ieinteresēts sadarboties ar mums, lūdzu, sūtiet e-pastu uz sekojošo adresi: admin@neatsvor.lv