Bestsellers

3 galvenie punkti par robotizēto putekļu sūcēju

3 galvenie punkti par robotizēto putekļu sūcēju

1. Sūkšanas ietekme

Sūkšanas robots ar vāju sūkšanas jaudu parasti nav īpaši noderīgs. Sūkšanas jaudu izsaka vatos (W) vai gosmos (Pa), un vidējai grīdas tīrītāja sūkšanas jaudai jābūt no 3000 līdz 4000 Pa. Jo lielāka ir sūkšanas jauda, jo vairāk robots iesūc vienlaicīgi.

Piemēram, daži robotizētie putekļsūcēji var sūknēt arī metāla lodītes, kas bieži tiek reklamēts, lai parādītu, kādi robotizētie putekļsūcēji tie patiesībā ir. Putekļsūcēja efektivitāte uz paklājiem ir saistīta arī ar sūkšanas jaudu, jo lielāka ir sūkšanas jauda, jo vairāk daļiņu putekļsūcējs varēs savākt no paklāja.

Ja jūs baidāties no trokšņa, parasti tās ir muļķības. Vidējā grīdas tīrītāja trokšņa līmenis ir no 40 līdz 80 decibeliem, bet modeļu ar īpaši labu sūkšanas jaudu trokšņa līmenis ir no 60 līdz 90 decibeliem. Šajā gadījumā jums vajadzētu novērtēt veiktspēju un galarezultātu pēc tā, cik jutīgi jūs un jūsu ģimene jūtaties, kad robots slīd pa grīdu.

2. mazgāt grīdu

Vēl viens jautājums, kas jāņem vērā, ir tas, vai robots spēj izsūkt un tīrīt grīdas virsmu. Dažiem mūsdienu labākajiem modeļiem ir atsevišķa slaucīšanas funkcija, kad robots vienlaikus slīd un tīra grīdu, vai slaucīšanas funkcija tiek aktivizēta atsevišķi. Pārslēgšanās starp putekļsūcēja un ūdens tvertnes režīmiem būs efektīvāka, ja putekļsūcējs putekļsūc ar robotu, kas tīra lielas grīdas platības.

3. Tīrīšanas maršruti un APP pārvaldība

Ja jūs esat pilnīgi jauns jaunāko tehnoloģiju lietotājs, tad jums ir jājautā sev: vai grīdas slaucītājs nokritīs pa kāpnēm? Atbilde ir “nē”. Putekļsūcējs-robots ir aprīkots ar sensoriem, kas sūta signālus uz priekšu un uz sāniem, lai atjauninātu attālumu līdz sienai vai malai. Vienlaikus putekļsūcēja robota apakšdaļa ir aprīkota ar sensoriem, kas neļauj tam nolaisties pa kāpnēm vai nokāpt no malas bez sliekšņa.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tīrīšanas maršruta efektivitāte. Labāka maršruta plānošana, mazāks tīrīšanas atkārtošanās biežums, efektīvāki tīrīšanas maršruti un detalizētāka kartēšana ir svarīgas funkcijas, kas palīdz tīrīt mājokļus.

Vēl ērtāk, ja putekļsūcējs robots ir aprīkots ar lietotni, tas ļaus jums kontrolēt putekļsūcēju robotu mājās, lai to varētu tīrīt tieši no jebkuras vietas, lietotnē tiks parādīta jūsu mājas vide un jūs varēsiet redzēt, kā tieši slaucītājs darbojas. Atbrīvojiet brīvdienas un izbaudiet dzīvi.