Nozīmīgums + ilgtspēja = patiesība

Neatsvor izvirza augstus ilgtspējības un vides standartus. Planētas B nav, tāpēc mēs palīdzam samazināt faktorus, kas rada kaitējumu videi. “Neatsvor ir īstenojis vairākus ilgtspējīgus pasākumus, lai radītu videi draudzīgāku robotu putekļsūcēju. Tāpēc mums ir fiksēts mērķis – visu laiku sākt jaunus pasākumus. Šādā veidā mēs radām pievienoto vērtību mūsu planētai, nevis to iznīcinām.

Apskatīsim dažādus līdz šim zināmos ilgtspējas virzītājspēkus.

Mazāk enerģijas patēriņa!

Neatsvor putekļu sūcējs-robots vienlaicīgi iztīra un noslauka jūsu grīdas! Tas iztīra visas grīdas virsmas un paklājus jūsu mājās, kā arī visās telpās. Tādējādi robots putekļsūcējs patērēs mazāk enerģijas, lai veiktu vairākus darbus vienlaicīgi. Ja tīrīšanu veicat pats, arī iekštelpu klimats nebūs vienmērīgi labs.

Rezumējot, jūs taupāt apkārtējo vidi enerģijas patēriņa ziņā un vienlaikus gūstat lielāku labumu veselībai. Robotizēti putekļsūcēji patērē vairāk enerģijas nekā parasts rokas putekļsūcējs, taču ir svarīgi domāt par to, ka robotizēts putekļsūcējs vienlaicīgi veic vairāku veidu tīrīšanu un paveic lielāku darbu nekā manuāls putekļsūcējs. Robotizēts putekļsūcējs patērē mazāk enerģijas uz vienu laika vienību nekā manuāla putekļu sūcējs un mazgātājs.

Ilgtspējīgs putekļu konteiners

Atšķirībā no rokas putekļsūcējiem Neatsvor ir ilgtspējīgs, jo visiem robotu putekļsūcējiem ir putekļu konteiners, ko var viegli iztukšot, izmazgāt un ievietot atpakaļ vietā – to var izmantot atkārtoti. Lielākā daļa rokas putekļu sūcēju izmanto maisiņus, kas jāmaina katru reizi, kad tie piepildās, tādējādi apgrūtinot vidi ar nevajadzīgu ražošanu un atkritumiem. Šeit jūs ietaupīsiet laiku, naudu un enerģiju, izmantojot putekļu tvertni, nevis putekļu maisiņu.

Mūsu plāns turpinās

Mēs turpināsim samazināt savu ietekmi uz vidi un būt daļa no sabiedrības, kas kopīgiem spēkiem cenšas glābt mūsu planētu. Ilgtspēja ir trīs dimensijas, un galvenā uzmanība tiks pievērsta klimatam un videi. Šajā gadījumā ir vēlams palīdzēt samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas un saudzēt dabas resursus. Mēs pastāvīgi cenšamies ieviest rīkus, kas var palīdzēt mums kļūt par ilgtspējīgāku uzņēmumu.