Bestsellers

Grīdu tīrīšanas robots. Kas jums par to jāzina?

Grīdas mazgāšana ir viens no visbiežāk veicamajiem mājas darbiem, un jāatzīst, ka vairumam no mums tas īsti nepatīk. Tomēr, ja vēlamies nodrošināt tīru un higiēnisku vidi mājās, lai novērstu baktēriju vai veselībai bīstamu alergēnu rašanos, mums ir periodiski jātīra grīdas.

Tiesa, šis tīrīšanas process parasti aizņem daudz mūsu jau tā dārgā laika un enerģijas, ko mēs daudz labprātāk veltītu atpūtai, atpūtai ar ģimeni vai citām patīkamākām nodarbēm.

Robotizēti sūkņi ar grīdas tīrīšanas funkciju – inovatīvs palīgs, kas var palīdzēt efektīvāk veikt grīdas kopšanas darbus jūsu mājas vidē.

Šajā rakstā uzzināsiet vairāk par to, kas ir grīdas tīrīšanas robots, kādas ir tā priekšrocības un kas jums jāzina pirms tā iegādes.

Pirmkārt, ko mēs uzskatām par grīdas tīrīšanas robotu?

Grīdas tīrīšanas robots ir viens no jaunākajiem putekļu sūcēju-robotu veidiem ar integrētu grīdas tīrīšanas funkciju, kas ļauj ļoti rūpīgi tīrīt cietas grīdas virsmas, piemēram, koku, flīzes vai parketu.

Robotizēto sūkņu kā mājsaimniecības palīgu popularitāte kopumā mudina to ražošanā iesaistītos uzņēmumus, tostarp Neatsvor, meklēt jauninājumus, kas šos palīgus mājsaimniecībām padarītu vēl noderīgākus.

Tāpēc lielākajai daļai jaunāko tirgū pieejamo robotizēto putekļsūcēju modeļu ir integrēta grīdas tīrīšanas funkcija.

Attiecībā uz pašu darbību tas ir pilnīgi identisks jebkuram citam robota sūkņa modelim. Pateicoties iebūvētajiem sensoriem, šis gudrais palīgs spēj ātri veikt šādas darbības: kartēt telpu, noteikt, uz kuras grīdas virsmas tā atrodas, un, pamatojoties uz to, automātiski izvēlēties labāko tīrīšanas režīmu.

Kādas ir grīdas tīrīšanas robota priekšrocības?

Robotizēti sūkņi ar grīdas tīrīšanas funkciju var sniegt mājokļu īpašniekiem vairākas priekšrocības.

Galvenie no tiem ir šādi:

  • Lietošanas ērtums – mūsdienās praktiski jebkuram robotizētam sūknim ir ļoti vienkārša un intuitīva lietošanas pieredze. Tādas funkcijas kā tīrīšana katru stundu vai robota tālvadība, izmantojot mobilo lietotni, parasti ļauj tīrīt mājas grīdas, kamēr neesat mājās.
  • Laika taupīšana – nav noslēpums, ka grīdu tīrīšana parasti aizņem daudz laika. Lai pienācīgi iztīrītu, noslaucītu un nosūcinātu visas mājas grīdas, jo īpaši lielākās telpās, var būt nepieciešamas pat vairākas stundas. Grīdas tīrīšanas robots ļaus jums šo laiku veltīt patīkamākām nodarbēm.
  • Mazākas izmaksas – lai gan robots putekļu sūcējs nav lēts un maksā vismaz 200 eiro, tas būtībā ir ieguldījums jūsu mājas kopšanā, kas ilgtermiņā atmaksāsies. Izmantojot šo ierīci, jūs iztērēsiet daudz mazāk tīrīšanas līdzekļiem un ūdenim.
  • Ievērojami efektīvāka tīrīšana – robots var viegli sasniegt pat vissarežģītākās vietas, bet tādas funkcijas kā automātiska tīrīšanas režīma izvēle un sensori, kas palīdz robotam orientēties, nodrošina ļoti efektīvus rezultātus.
  • Daudzfunkcionāla tīrīšana – kā minēts iepriekš, grīdas tīrīšanas robots ir parasts tīrīšanas robots ar grīdas tīrīšanas funkciju. Tas nozīmē, ka ierīce var vienlaicīgi veikt gan putekļu sūcēja, gan grīdas tīrīšanas funkcijas.

Kas ir svarīgi ņemt vērā, meklējot grīdas tīrīšanas robotu?

Ja esat nopietni nolēmis iegādāties grīdas tīrīšanas robotu, ir svarīgi iepazīties ne tikai ar ierīces priekšrocībām, bet arī ar noteiktām funkcijām, kas noteiks ierīces darbību.

Mūsuprāt, tas tā ir:

  1. Akumulators – no akumulatora lieluma ir atkarīgs, cik ilgi robots darbosies un cik bieži tas būs jāuzlādē. Ja dzīvojat lielākā mājoklī vai vienkārši bieži tīriet grīdas, mēs iesakām iegādāties robotu putekļsūcēju ar lielāku akumulatoru. Mazākām telpām pietiktu ar robotu ar nelielu akumulatoru.
  2. Jauda – jo jaudīgāks ir robots, jo efektīvāk tas var veikt dažādus tīrīšanas uzdevumus, piemēram, savākt putekļus vai dzīvnieku spalvas. Ja jums nav bieži jātīra grīdas, arī šajā gadījumā jums pietiks ar mazjaudas versiju.
  3. Rezervuārs – jo lielāka ūdens un tīrīšanas līdzekļa ietilpība, jo lielāku grīdas platību robots varēs iztīrīt uzreiz. Ja meklējat tīrīšanas palīgu lielākam mājoklim, paturiet prātā šo faktoru.
  4. Funkcionalitāte – meklējot robota sūkni, ir svarīgi ņemt vērā nepieciešamo vispārējo funkcionalitāti. Ja mēs meklējam grīdas tīrīšanas robotu, mēs, protams, vēlamies mašīnu, kas var pareizi putekļus sūkt un slaucīt. Citas funkcijas, piemēram, putekļu maisiņa pašiztukšošanās vai automātiska robota atgriešanās, lai to uzlādētu, var būt ļoti noderīgas, taču tās nozīmē arī lielākas robota izmaksas.

Visbeidzot,

Šajā rakstā esam īsi apskatījuši, kas ir grīdas tīrīšanas robots, šī produkta priekšrocības un funkcijas, kas ir vissvarīgākās, meklējot sev šādu robotu.

Lai ietaupītu laiku un enerģiju mājsaimniecības darbiem, robots putekļsūcējs ar grīdas tīrīšanas funkciju var būt lielisks palīgs.