Bestsellers

Kā veikt robota vakuuma apkopi

Kā kopt un rūpēties par robotu vakuumu

Riteņu pārbaude

Ja slaucīšanas mašīnas kustība ir neparasta, jāpārbauda, vai kaut kas netraucē vienam vai vairākiem riteņiem brīvi kustēties. Lai pārbaudītu, vai nav radušās neparastas problēmas ar riteņiem, ir nepieciešams apgāzt automašīnu un pagriezt riteņus ar rokām.

Ja pamanāt, ka uz riteņa ir pieķērušies mati vai citi atkritumi, varat tos notīrīt ar tīrīšanas līdzekli.

Cīņa pret netīrumiem un putekļiem

Gadās negadījumi, un dažreiz vīns tiek izliets uz grīdas. Ieslēdziet robotu putekļsūcēju, lai slaucītu, un tas visu notīra. Lai tīrīšana būtu vislabākā, noņemiet lupatu un noslaukiet to ar ūdeni un mazgāšanas līdzekli.

Svarīgi ir pārliecināties, ka ar ūdeni vai putām nepieskaraties elektriskajām rozetēm. Ja nepieciešams dezinficēt robota putekļsūcēju, varat izmantot mitrus papīra dvieļus ar 70 % spirtu.

Svarīgākais ir nodrošināt, lai netiktu bojātas robota putekļsūcēja iekšējās vai ārējās sastāvdaļas. Un atcerieties, ka robota putekļsūcējam jābūt pilnīgi sausam, pirms to var atkal lietot.

Filtrs jātīra ik pēc pieciem līdz desmit tīrīšanas cikliem jeb aptuveni reizi divās nedēļās. To var viegli izņemt no putekļsūcēja-robota un viegli iebakstīt atkritumu tvertnē. Pēc tam jūs ātri redzēsiet putekļus un netīrumus, ko filtrs ir ievilcis robota putekļsūcējā.