Bestsellers

Kā tīrīt robotizēto putekļsūcēju?

Ar robotizēto putekļsūcēju varat tīrīt grīdas visu dienu, neaizmirstot ne ar pirkstu. Taču viena lieta, ko viņa nevar izdarīt viena, ir attīrīt sevi.

Mati, putekļi, ēdiena atliekas un citi gruži pakāpeniski uzkrājas izturīgajā, lielas ietilpības putekļu savācējā.

Regulāri jātīra putekļu savākšanas kaste

Robotu putekļsūcēju vajadzētu tīrīt reizi nedēļā vai biežāk, ja vārstu izmantojat vairāk nekā 5 reizes dienā. Ja to nedarīsiet, robots putekļsūcējs var pārstāt optimāli darboties.

 

Cilvēku un dzīvnieku mati ir viens no visbiežāk uzkrātajiem materiāliem robotizētajās birstēs un riteņos. Ir svarīgi noņemt matus no šīm daļām, lai netraucētu gaisa plūsmai, īpaši tad, kad riteņi griežas pareizi.

Daudzi robotizētie putekļsūcēji ir aprīkoti ar īpašiem tīrīšanas komplektiem matiem, kas tiek viegli noņemti ar komplektā iekļautajiem tīrīšanas līdzekļiem un saudzīgi notīrīti no birstēm un riteņiem.

Mati var uzkrāties arī uz robota droseles sānu birstēm un izraisīt to griešanās pārtraukšanu, kas var pasliktināt robota darbību. Lai no tā izvairītos, varat noņemt sānu birsti un viegli izvilkt matu pavedienus. vai ir izliekta nepareizā virzienā, var būt jānomaina sānu birste.

Sensora priekšējās daļas tīrīšana

Svarīgi ir saglabāt robota droseles sensorus – galu galā tās ir mašīnas acis, kas nodrošina, ka tā var skaidri skenēt visu māju un plānot maršrutu.

Vispirms ir jānoskaidro, kur robota pārsegā atrodas sensors, aplūkojot lietotāja rokasgrāmatu, kas ir pievienota robota pārsegam. Ja nevarat atrast šo rokasgrāmatu, varat to atrast oficiālajā vietnē.

Sensora tīrīšanai ieteicams izmantot mitru papīra dvieli. Lielākajai daļai robotu turētāju mitru papīra dvieli var viegli pārvietot, līdz tas ir tīrs.

Parasti uz sensora nogulsnējas tikai neliels putekļu slānis, un tie nav tik bieži jātīra.