Bestsellers

KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZO VAKUUMA ROBOTA SŪKNI?

Grīdu tīrīšana vienmēr ir ļoti kaitinoša. Pēc smagas darba dienas un nogurušā ķermeņa jums ir nepieciešams laiks, lai iztīrītu grīdu. Lai putekļsūcēju nosūktu, izmantojiet vadu putekļsūcēju, bet grīdas slaucīšanai – mopu.

Tehnoloģijām pilnveidojoties, robotizētie putekļu sūcēji ir sasnieguši līmeni, kad tie var aizstāt cilvēkus. Bet, ja man ir tik daudz robotu putekļu sūcēju marku un modeļu, kā izvēlēties pareizo?

Pērkot robotu putekļsūcēju, visvairāk jāņem vērā divi faktori: tīrīšanas jauda un intelekts.

Tīrīšanas jaudu var izmērīt pēc sūkšanas jaudas. Jo lielāka iesūkšanas jauda, jo spēcīgāka ir tīrīšanas iedarbība. Lai iegūtu viszemāko sūkšanas jaudu no visiem izstrādājumiem: X500 sūkšanas jauda ir 3000 Pa, bet X600PRO un X520 sasniedz pat 6000 Pa, kas ļauj viegli uzņemt putekļus un gružus, kad tie pārvietojas pa grīdu.

Neatsvor_blog_x520

Tam būs nopietna ietekme uz robota pieredzi, kas spēs atšķirt, vai robots putekļu sūcējs ir robots vai mašīna.

Pašlaik tirgū ir četru veidu robotizēti putekļsūcēji: ar nejaušo, žiroskopa navigāciju, vizuālo navigāciju un lāzera navigāciju.

Izvēles robotu izmaksas ir lētas, bet robotu nevar saprātīgi izstrādāt. Tas tikai haotiski attīra dzinēju. Ja tas uztriecas kādam šķērslim, tas nejauši maina virzienu un brauc no jauna, un nav iespējams noteikt, vai teritorija ir atbrīvota. Rezultātā roboti vairākas reizes iztīrīs daļu no jūsu istabas, taču robots nekad nevarēs iznest atkritumus jūsu priekšā. Tā kā šāda veida robots ir tikai mašīna, neatsvor nepārdod šāda veida putekļu sūcēju robotus.

Giroskopiskās navigācijas robots izmanto savu iebūvēto žiroskopiskās navigācijas sistēmu, lai plānotu ceļu, zina, vai teritorija ir attīrīta, vai nav, zina savu atrašanās vietu un var tīrīt pa N ceļu. Neatsvoras X500 un X520 modeļi ir aprīkoti ar trīsdimensiju žiroskopa navigācijas sistēmu, kas var precīzi iezīmēt telpas ceļu un atbrīvot katru stūri.

Blog_Neatsvor.lt

Vizuālās navigācijas sistēmā ceļa plānošanai un atpazīšanai tiek izmantota kamera, kas atrodas robota priekšpusē. Tā kā viņš izmanto redzi, viņš nevar strādāt naktī vai aptumšotās telpās. Tajā pašā laikā redze ir plakana, kad robots veic aprēķinus, un nevar precīzāk identificēt un plānot.

Lāzera navigācijas sistēmas vismodernākais princips ir tāds, ka lāzera kamera, kas uzstādīta uz robota, var identificēt telpu, izmantojot izstaroto un atpakaļ atstaroto lāzeru, kas var ātri noteikt telpu un šķēršļus. Ar algoritmu palīdzību plānot maršrutus gudrāk, piemēram, tīrot garāko telpas pusi, lai samazinātu robota apgriešanos un uzlabotu tīrīšanas efektivitāti.

Tajā pašā laikā robots var precīzi noteikt savu atrašanās vietu, kas ļauj mums noteikt, kur robots nedrīkst iet, piemēram, uz paklāja mājā. Bezsvara X600/X600PRO un S600 ir aprīkoti ar visprecīzāko robotizēto putekļsūcēju.

Kopsavilkums:

  • Nejaušas tīrīšanas robota putekļsūcēja pieredze ir ļoti slikta, un to nav ieteicams ņemt vērā.
  • Ja jūsu istaba nav ļoti liela un jūsu mājās nav paklāja, iespējams, ir vērts apsvērt X500 un X520 modeļus.
  • X520 ir lielāka sūkšanas jauda un akumulatora darbības laiks nekā X500. Ja vēlaties labāku tīrīšanas efektu, apsveriet X520.
  • Ja jums ir liela telpa un jūsu mājās ir paklāji un vietas, kuras nevēlaties tīrīt ar robotiem, apsveriet X600 un X600PRO ar lāzera navigācijas sistēmu.
  • Lai iegūtu labākus tīrīšanas rezultātus, apsveriet X600PRO ar ilgāku akumulatora darbības laiku un lielāku sūkšanas jaudu.
  • Vizuālā navigācija nav ieteicama precizitātes problēmu un neekspluatējamības problēmu dēļ naktī.
  • Visbeidzot, S600 ar automātisko putekļu tvertni ļauj putekļu tvertni iztīrīt mēneša laikā. Pēc tīrīšanas robots automātiski savāks putekļus un gružus putekļu tvertnē putekļu spainī. Putekļu kastītei nav nepieciešama bieža tīrīšana.

Šeit varat iegādāties sev piemērotu robotu putekļu sūcēju.