Bestsellers

Kā robots Neatsvor palīdz jums līdzsvarot darbu un dzīvi?

Kā robots Neatsvor palīdz jums līdzsvarot darbu un dzīvi?

Lielākajai daļai cilvēku patīk uzturēt savas mājas ļoti sakoptas un tīras, taču to tīrīšana ir laikietilpīga. Tīrīšanai veltītais laiks atņem laiku, ko varētu veltīt atpūtai un dzīves baudīšanai.

Kā panākt līdzsvaru?

Mēs nevaram atteikties no labākas dzīves kvalitātes tikai tāpēc, ka mums ir vajadzīga tīrība un mājas. Teorētiski sakopta un tīra vide ir labas dzīves priekšnoteikums.

Lai izvairītos no šī konflikta, neatsvor robotu ģimene ir cienīgs problēmu risinātājs.

Jaudīgs sūknēšana

“Neatsvor ģimenes roboti ir aprīkoti ar jaudīgu sūkšanas jaudu, kas ļauj tikt galā ar visa veida atkritumiem. Lielā iesūkšanas jauda spēj uzņemt mazas tērauda lodītes, un, optimizējot mūsu cauruļvada konstrukciju, iesūkšanas jauda ir vēl lielāka, bet skaņa netraucē normālai dzīvei. Tas pilnībā atbrīvo rokas.

Visaptveroša slaucīšana

Neatsvor Robot ģimene neatstāj novārtā nevienu jūsu mājas stūrīti, pat visvieglāk pamanāmās vietas, piemēram, zem gultas, aiz aizkariem, grāmatu plauktos, pieliekamajā, uz augstām darba virsmām un citos mirušos stūros, kur ir putekļi. var viegli uzkrāties. Pateicoties daudzrežīmu funkcijai, acīs neiekļūs daļiņas vai putekļi.

Pilnībā automatizēta tīrīšana

Iejūtieties pārvaldnieka lomā, Neatsvor robotu ģimene nekad jūs nepievils. Izmantojot lietotni APP, varat kontrolēt savu pārvaldnieku, lai kur jūs atrastos un kad vien tas būtu nepieciešams. Atveriet lietotni, ieplānojiet tīrīšanu vai pat norādiet tīrīšanas vietas – viss, kas jums jādara, ir viegli un vienkārši.

Individuāla funkcija

Kā jauks palīgs neatsvor Robot ģimene piedāvā pielāgotus pakalpojumus. Piemēram, varat norādīt robotam, kur tīrīt un kur neattīrīt, vai pat noteikt optimizācijas tīrīšanas ceļu. Varat arī pielāgot tīrīšanas biežumu, lai pielāgotu dažādiem grīdas apstākļiem un materiāliem. Es deru, ka tas būs liels pārsteigums!

Liela akumulatora ietilpība

Pateicoties īpaši lielai akumulatora ietilpībai, neatsvor robots vienmēr būs tuvumā, lai piedāvātu savus pakalpojumus.

Nav nepieciešama bieža uzlāde vai uzlāde, kas ietaupīs daudz laika un nodrošinās ļoti efektīvu darbību.

 

Neastvor Robotics ģimenes palīdzība

Mājās varat veikt šādas darbības:

Vingrojiet, gatavojiet ēst, skatieties TV, spēlējiet spēles un pavadiet laiku kopā ar ģimeni.

Katrs ietaupītais laiks dos lielāku peļņu.