Bestsellers
Patarimai kaip pripratinti savo augintinį prie išmaniojo siurblio

Padomi, kā mājdzīvnieku pieradināt pie viedā sūkņa

Pēdējo gadu laikā robotizētie putekļu sūcēji ir strauji iemantojuši popularitāti kā uzticams risinājums, lai uzturētu mājokļus tīrus un kārtīgus.

Pateicoties tādiem risinājumiem kā inteliģentā navigācijas sistēma, dažādām virsmām pielāgoti tīrīšanas režīmi vai ērta ierīces vadība ar viedtālruni, šie roboti var piedāvāt daudz priekšrocību tiem, kas vēlas ietaupīt laiku un vienkāršot mājas darbus.

Viena cilvēku grupa, kas var gūt īpašu labumu no šāda risinājuma, ir mājsaimnieki ar mājdzīvniekiem.

Šajā rakstā mēs dalāmies ar dažiem padomiem, kā vienkārši pieradināt mājdzīvnieku pie robotizētā sūkņa, lai ierīces lietošana viņam neradītu stresu.

Vai tiešām ir vērts to darīt, ja jums ir mājdzīvnieki?

Mēs uzskatām, ka šāda ierīce būs īsts ieguvums ikvienā mājsaimniecībā, kurā ir viens vai pat vairāki mājdzīvnieki.

Nav šaubu, ka, lai uzturētu mājokli tīru un higiēnisku, jums gandrīz katru dienu ir jāizsūc dažādi mājas stūri.

Robotizēti putekļu sūcēji ir risinājums tiem, kuri vairs nevēlas, lai mājas darbi būtu apgrūtinoši. Šajās ierīcēs izmantotās modernās tehnoloģijas ļaus vienkāršot ne tikai grīdu slaucīšanu ar putekļu sūcēju, bet arī to tīrīšanu, kas aizņem daudz laika un enerģijas dienas laikā.

Mājdzīvnieku īpašniekiem piemērota robota sūkņa galvenās iezīmes

Ja jums ir mājdzīvnieki, jums jāizvēlas robotizēts putekļsūcējs, kas ir:

  • Jaudīgs – mājdzīvnieku matiem būs nepieciešams jaudīgs putekļu sūcējs robots, kas var pienācīgi izsūkt paklājus un jebkuru grīdas segumu.
  • Tam ir HEPA filtrēšanas sistēma – progresīva filtrēšanas sistēma, kas ļauj savākt visus apkārtējā vidē esošos alergēnus un attīrīt gaisu jūsu mājās.
  • Ar uzlabotu navigācijas sistēmu ierīcei jāspēj izsūkt pat visgrūtāk sasniedzamos telpas stūrus.
  • Klusa darbība – skaļi trokšņi dzīvniekam rada stresu, tāpēc ir svarīgi, lai iekārta darbotos klusi.

Kādas ir pazīmes, kas liecina, ka dzīvnieks ir nobijies un stresā?

Tā kā gan kaķiem, gan suņiem ir ļoti jutīga dzirde, ierīces radītais troksnis var izraisīt nopietnu stresu vai agresijas pazīmes.

Daži rādītāji, kas liecina par to, ka robots mājdzīvniekam rada stresu, var būt šādi:

  1. Barking
  2. Mēģinājums slēpt
  3. Mēģinājums palaist

Un tā tālāk.

Kā pieradināt savu mājdzīvnieku pie robota putekļu sūcēja?

Lai gan sākumā mājdzīvnieki uz mājas uzkopšanas robotu var reaģēt diezgan negatīvi, agrāk vai vēlāk viņi pie tā pieradīs.

Lūk, dažas lietas, kas jūsu mājdzīvniekam atvieglos pierašanu:

  • Dodiet savam mīlulim laiku – pēc kāda laika jūsu mīlulis pieradīs pie robota un vairs neuzskatīs to par briesmu avotu. Esiet līdzās dzīvniekam. Ja jūsu mājdzīvnieks redzēs, ka jūs neesat apdraudēts, tas arī atvieglos tā pieradināšanu pie ierīces.
  • Nepieradiniet mājdzīvnieku pie tā pie rast – dažiem mājdzīvniekiem (īpaši mazākiem) putekļsūcēji var šķist īpaši trokšņaini un biedējoši, tāpēc nevajag uz tiem pārāk spiest, lai pierastu pie tiem. Daudz labāk ir parādīt dzīvniekam, ka esat mierīgs, sēžot blakus, glāstot vai dodot gardumus.
  • Ja tas nedarbojas, pārtrauciet – ja jūsu mīlulis ir ļoti atsaucīgs un nepierod pie ierīces, labākais risinājums ir vienkārši pārtraukt mēģinājumus pieradināt viņu pie tās. Izvēlieties tīrīšanas laiku, kad mājdzīvnieks guļ vai ir kopā ar jums pastaigā.

Visbeidzot,

Lai pēc iespējas ātrāk pieradinātu mājdzīvnieku pie robotizētā sūkņa, ir svarīgi veikt visus iespējamos pasākumus, lai palīdzētu mājdzīvniekam pārvarēt bailes no šīs ierīces.

Galvenais princips, kas dzīvniekam palīdzēs vieglāk “sadraudzēties” ar robotizēto sūkni, ir mierīguma demonstrēšana no jūsu puses, pozitīvi stimuli un ļaušana dzīvniekam pierast pie sevis.