Bestsellers

Kur glabāt putekļsūcēju dzīvoklī

Viena no galvenajām problēmām, kas saistīta ar vakuuma iekārtām, ir vakuuma uzglabāšana, jo īpaši, ja jūsu mājās ir ierobežota telpa.

Šā iemesla dēļ pirms putekļu sūcēja iegādes bieži vien ir svarīgi apsvērt uzglabāšanas iespējas, jo īpaši tāpēc, ka šādas iekārtas ir nepieciešamas lielākajā daļā māju un dzīvokļu.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu par dažādām uzglabāšanas iespējām un to, kā atrast elastīgus uzglabāšanas risinājumus savam dzīvokļa putekļusūcējam.

kas jāņem vērā, meklējot vietu putekļu sūcēja glabāšanai

Dzīvokļu izkārtojums

Vai dzīvojat mazā telpā ar ierobežotām glabāšanas iespējām? Jums var būt grūti atrast pietiekami daudz vietas putekļu sūcējam, jo īpaši, ja jums nav skapja vai pat veļas mazgājamās telpas, ko varētu izmantot kā tīrīšanas līdzekļu uzglabāšanas vietu.

Ja jums ir liela telpa, būs vieglāk izveidot stūrīti tīrīšanas līdzekļu uzglabāšanai.

Tīrīšanas biežums

Ja vēlaties, lai putekļsūcēju un citu tīrīšanas aprīkojumu būtu viegli ievietot un izņemt, jo īpaši, ja tīrīšana notiek vairākas reizes nedēļā, jāatrod viegli pieejama vieta.

Vakuuma izmērs

No jūsu putekļsūcēja lieluma ir atkarīgs arī tas, kura uzglabāšanas vienība jums ir piemērota.

Ja jums ir lielāka ierīce, piemēram, kannu putekļsūcējs, varat to uzglabāt tukšā stūrī, skapī vai pat zem mēbelēm, piemēram, gultas vai dīvāna. Ja pēc katras lietošanas reizes izjauksiet putekļsūcēju, lai to būtu vieglāk novietot, pavērsies plašākas uzglabāšanas iespējas.

Idejas putekļu sūcēju uzglabāšanai

Robots putekļu sūcējs

Lielākā daļa robotizēto putekļsūcēju ir mazi un samērā viegli pārnēsājami, bez gariem vadiem un metāla rokturiem, kas bija raksturīgi vecākiem putekļsūcēju modeļiem. Tas nozīmē, ka tos ir vieglāk novietot vietās, kas nav daudzviet, piemēram, zem galda vai dīvāna, kad tie netiek izmantoti.

“Neatsvor X600 ir aprīkots ar elegantu uzlādes staciju un uz LIDAR balstītu navigācijas tehnoloģiju, kas ļauj jums novietot automašīnu pēc lietošanas. Tā ir lieliska funkcija, ja esat pārāk aizņemts, lai uzglabātu putekļsūcēju pēc tīrīšanas.

Lielākajai daļai robotizēto putekļsūcēju ir pievienotas uzlādes pieslēgvietas, kuras var viegli uzstādīt aiz durvīm vai dīvāna, ja vien šajās vietās ir pietiekami daudz kustību, lai putekļsūcēju varētu uzlādēt.