Bestsellers

“Neatsvor X600 Pro funkcijas

Ja meklējat pēdējās paaudzes robotu, pārliecinieties, ka navigācija ir lāzera vadīta un ka jums ir iespēja slaucīt un slaucīt.

Viens no robotiem, kas var lepoties ar visām šīm funkcijām, ir Neatsvor X600 Pro putekļu sūcējs robots.

Jaunizveidotais Neatsvor X600 Pro ir aprīkots ar lāzera projekcijas tehnoloģiju un lielu sūkšanas jaudu.

Tam ir daudz lielisku funkciju, tostarp augstas precizitātes sensori, automātiska uzlāde un LDS lāzera navigācija.

Šeit ir dažas no šī produkta galvenajām iezīmēm:

Lieljaudas sūknēšana

Šim Neatsvor X600 Pro ir jaudīga sūkšanas jauda 6000pa, kas ļauj noņemt smalkas un lipīgas daļiņas no jebkura veida grīdas.

Akumulators

Šis Neatsvor X600 Pro robots ir aprīkots ar 5200 mAh ietilpību, kas nodrošina 180 minūšu ilgu darbību 250 kvadrātmetru platībā.

Automātiskā uzlāde

Šim Neatsvor X600Pro ir arī automātiskās uzlādes iespējas, un, kad tas ir pilnībā uzlādēts, tas var viegli iztīrīt 150 kvadrātmetru lielu platību.

Vairāki sensori

Turklāt Neatsvor X600 pro robotizētais putekļsūcējs ir aprīkots ar 15 dažādu veidu sensoriem, kas nodrošina precizitāti, izvairīšanos no šķēršļiem, kritienu, maksimālā spiediena sensoru un citiem sensoriem.

Lielas ietilpības ūdens rezervuārs

Komplektā ietilpst arī 350 ml elektriskā ūdens tvertne slapjām grīdām.

Citas funkcijas

Dažas no citām funkcijām ietver APP kontroli, trīskāršu gaisa filtrēšanu, gaisa vadu optimizāciju un daudzas citas lieliskas funkcijas.

Apskatīsim dažus no iemesliem, kāpēc jums vajadzētu iegādāties Neatsvor X600 Pro.

1. Pozitīva atgriezeniskā saite

Daudzi cilvēki, kuri ir iegādājušies Neatsvor X600 Pro putekļsūcēju, ir pozitīvi novērtējuši šo produktu un uzslavē tā lielisko cenas un kvalitātes attiecību.

2. 4 tīrīšanas režīmi vienā

Funkcija “4 vienā” ietver putekļu sūcēju, slaucīšanu, mazgāšanu un slaucīšanu. “X1 Pro ir atsevišķa ūdens tvertne un atsevišķa 600 ml putekļu tvertne un 350 ml putekļu tvertne. Tas ļauj X600 Pro viegli slaucīt 250 m² lielu platību.

3. “Augsto tehnoloģiju viedie savienojumi”

Neatsvor X600 Pro Cleaner kā pilnībā automātiska tīrīšanas ierīce ir aprīkota ar viedās savienojamības funkciju, kas ļauj savienot tīrīšanas robotu ar Alexa, Google Home un citiem virtuālajiem asistentiem. Izmantojot viedo savienojamību, varat ar balsi vadīt robotu un likt tam sākt tīrīšanu.

4. Inteliģents dizains

Tas ir neticami labi veidots, un tam ir izturīgs kompakts dizains, lai ietilptu šaurās vietās, piemēram, zem dīvāna vai sānu galdiņa.

5. Viegli lietojams

Jaudīga sūknēšana un ērta automātiskās uzlādes tehnoloģija padara to par vislabāko tīrīšanas ierīci mājās. Šis robotizētais putekļsūcējs ir izstrādāts, lai padarītu mājsaimniecības darbus ātrus, vienkāršus un efektīvus.

6. Mitrā un sausā tīrīšana

“Nswitch” sistēma ļauj robotam viegli pārslēgties starp ūdens tvertni un putekļu tvertni, tādējādi tas var ne tikai tīrīt un putekļus, gružus un drupatas, bet arī tīrīt un slaucīt grīdu.