Bestsellers

Daži vienkārši padomi, kā vislabāk izmantot tīrīšanas ierīci mājās

Ja nesen esat iegādājies vai apsverat iespēju iegādāties robotu putekļsūcēju, jūs, protams, vēlaties maksimāli izmantot sava jaunā mājas uzkopšanas palīga priekšrocības.

Tomēr pāreja no tradicionālā putekļsūcēja var būt nedaudz sarežģīta, jo mājsaimniecības darbi būs ļoti atšķirīgi.

Neatkarīgi no tā, kādu robota modeli izvēlaties, ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā, lai no tā gūtu maksimālu labumu.

Zemāk mēs dalāmies ar dažiem noderīgiem padomiem par to, kā maksimāli izmantot robotu putekļsūcēju.

Iestatiet atbilstošu tīrīšanas grafiku

Lielāko daļu mūsdienu tīrīšanas robotu var viegli konfigurēt darbam pēc noteikta grafika. Ja, teiksim, no dienas vidus līdz pēcpusdienai neviena nav mājās, būtu lieliska ideja likt robotam veikt putekļu sūcēju.

Šādā veidā uzstādīšana neietekmēs jūsu un jūsu tuvinieku ikdienas dzīvi, un tīrīšana būs pabeigta līdz jūsu atgriešanās brīdim.

Vēl viens noderīgs veids ir ieplānot, ka putekļu sūcējs darbu veiks pa nakti. Vislabāk, ja guļamistabas jūsu mājās ir atdalītas ar durvīm vai atrodas pietiekami tālu no vietām, kuras vēlaties tīrīt ar robotu, lai neradītu nekādus traucējumus.

Robota darbības zonas programmēšana

Lielākā daļa robotizēto putekļsūcēju, tostarp Neatsvor, ļauj lietotājam ieprogrammēt zonu, kurā robotam jāstrādā. Tas var būt ļoti noderīgi, ja jums ir ierobežota telpa un daudz mēbeļu vai citu priekšmetu, kas var traucēt.

Attiecībā uz šķēršļiem pārliecinieties, ka teritorijā, kurā darbojas robots, nav šķēršļu, cik vien iespējams. Vislabāk ir noņemt segas, spilvenus vai citus sīkus priekšmetus, kas var gulēt uz grīdas.

Sliktākajā gadījumā, ja jums patiešām pietrūkst laika, vienkārši izveidojiet nekārtību uz grīdas un programmējiet robotu izlaist šo telpas daļu.

Pārliecinieties, vai ierīcē ir pietiekami daudz vietas

Jaunu robotizēto putekļsūcēju īpašnieki bieži pieļauj kļūdu, ka saviem putekļsūcējiem nenodrošina pietiekami daudz vietas, lai tie varētu pienācīgi strādāt. Noteiktās mājas daļās putekļi, ēdiena drupatas un citi priekšmeti uzkrājas biežāk nekā citās.

Piemēram, vietas zem viesistabas vai ēdamistabas galdiem ir daudz un bieži jānotīra ar putekļu sūcēju. Tomēr daži šķēršļi, piemēram, krēsli un citas mēbeles, var apgrūtināt robota piekļuvi tiem.

Pārliecinieties, ka pēc iespējas vairāk no šiem priekšmetiem ir pārvietoti uz augstākām virsmām, un novietojiet aizkarus vai gultas veļu, lai palīdzētu robotam tīrīt pēc iespējas efektīvāk.

Neaizmirstiet par robotu atkritumu tvertni

Vēl viena lieta, ko nevajadzētu aizmirst, ir bieži iztukšot atkritumu tvertni. Lielākā daļa cilvēku tam nepievērš uzmanību, taču tā izmērs ir daudz mazāks nekā parastam putekļsūcējam.

Ja to nedarīsiet regulāri, iekārta var pārkarst vai pat salūzt, jo tajā vienkārši nepietiks vietas visu savākto atkritumu uzglabāšanai. Tas ir vēl svarīgāk, ja jūsu māja ir lielāka un jums ir mājdzīvnieki.

Tas nodrošinās, ka tas vienmēr darbosies optimāli.

Kopumā

Šodien esam sagatavojuši dažus ieteikumus, kā maksimāli izmantot robotu putekļsūcēju. Šīs ierīces var būt lieliski palīgi, kas pilnībā novērš nepieciešamību pašiem tīrīt māju.

Esam pārliecināti, ka šie padomi palīdzēs jums maksimāli izmantot ierīces sniegtās iespējas.