Bestsellers
S600 Neatsvor.lt

Vai viedie sūkņi ir laba izvēle alerģiju slimniekiem?

Pēdējos gados mājas aprūpes jomā ir ieviesti daudzi jauninājumi un tehnoloģiskie sasniegumi, un tā rezultātā ir radikāli mainījušies cilvēku ieradumi attiecībā uz mājas darbiem.

Pateicoties pieaugošajai automatizēto grīdas putekļu sūcēju un tīrīšanas risinājumu, piemēram, robotu sūkņu, popularitātei, mājas uzturēšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka. Lai gan paši roboti tirgū nav jaunums, tādi ražotāji kā Neatsvor pastāvīgi strādā pie šo ierīču funkcionalitātes uzlabošanas.

Viena no jomām, kurā robotizētie sūkņi pēdējos gados ir guvuši lielus panākumus, ir filtrēšanas tehnoloģiju izmantošana, kas palīdz nodrošināt vēl tīrāku vidi nekā iepriekš.

Šajā rakstā mēs sīkāk runāsim par to, kāpēc robotizēts putekļsūcējs ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām vai citām elpošanas ceļu problēmām.

tiek savākti visi putekļi un citi iespējamie alergēni.

Kā jau minējām sākumā, mūsdienu robotizētajiem putekļsūcējiem ir ļoti modernas filtrēšanas un sūkšanas sistēmas, kas ne tikai palīdz savākt putekļus un citus iespējamos alergēnus, bet arī nodrošina labāku gaisa kvalitāti mājās.

HEPA filtri, daudzpakāpju gaisa attīrīšana un citas līdzīgas inovācijas ļauj robotam ļoti viegli savākt un no mājas vides izvadīt putekļus, mājdzīvnieku spalvas, ziedputekšņus un citus potenciāli alerģiskus netīrumus.

Atšķirībā no tradicionālā putekļu sūcēja, kur putekļi sūkšanas procesā tiek vēl vairāk sakustināti, roboti darbojas pēc principa, ka tīrīšanas laikā vidē nonāk pēc iespējas mazāks daļiņu daudzums.

Tīras un nepieejamas vietas mājoklī.

Lai pilnībā likvidētu visus netīrumus, putekļus un citus alergēnus no mājas vides, ir svarīgi pareizi iztīrīt visus stūrīšus un spraugas.

Pateicoties inteliģentai navigācijas sistēmai, robots putekļsūcējs var viegli sasniegt visas vietas, kuru tīrīšanai pašam būtu nepieciešams daudz laika un enerģijas: zem mēbelēm, pie sienām utt.

Sūknēšana vairs nav fiziski nogurdinošs uzdevums

Visas mājas putekļu sūcējs un pienācīga grīdu tīrīšana ir laikietilpīgs un energoietilpīgs uzdevums. Ilgstošs darbs vidē, kas pilna ar putekļiem un citiem netīrumiem, alerģiju slimniekiem atkal būs riskants, jo pastāv iespēja, ka tas var izraisīt kādu negatīvu reakciju organismā.

Ar robotizēto tīrīšanas ierīci būs daudz vieglāk izsūkt un slaucīt grīdas, un jums vai jūsu mājiniekiem tīrīšanas laikā pat nebūs jābūt mājās. Vienkārši iestatiet tīrīšanas laiku un apgabalu, kurā robots strādās.

Tīrīšana notiek, kamēr jūs pat neesat mājās.

Viena no lielākajām robotizēto sūkņu priekšrocībām ir tā, ka tie var automātiski veikt visus nepieciešamos putekļu sūcējus un tīrīšanas darbus mājās saskaņā ar pašu noteiktu grafiku.

Vienkārši iestatiet nedēļas dienu un stundas, un tas paveiks visu pārējo, atrodoties jūsu mājās. Kad pēc darba atgriezīsieties mājās, mājās būs pilnīgi tīra vide.

Tiek nodrošināta arī labāka gaisa kvalitāte

Pateicoties uzlabotai tīrīšanas un filtrēšanas sistēmai, robots ne tikai izsūks visus putekļus un citus netīrumus, kas var izraisīt alerģiju, no grīdas virsmām, paklājiem vai citām grūti aizsniedzamām vietām, bet arī uzlabos kopējo apkārtējā gaisa kvalitāti.

HEPA filtri un citi jau minētie jauninājumi palīdzēs novērst tādas veselības problēmas kā šķaudīšana, asarošana, klepus utt.

Visbeidzot,

Šajā rakstā esam īsi aprakstījuši, kā robotizētie sūkņi var būt noderīgi tiem mājokļu īpašniekiem, kuri ir ieinteresēti ne tikai tīrā, bet arī no alergēniem brīvā vidē.

Ja jums vai jūsu mājsaimniecībā ir noteiktas elpošanas problēmas, šī ierīce būs labākais palīgs, lai nodrošinātu tīru vidi.