Bestsellers

5 apkopes padomi, lai jūsu putekļsūcējs kalpotu gadiem ilgi

Jebkurš putekļsūcējs ir būtisks mājsaimniecības rīks, un daudzi no mums sagaida, ka tas kalpos mums daudzus gadus. Tiem, kas nesen iegādājās robotu putekļsūcēju, joprojām ir tādas pašas cerības.

Šīs ierīces ir izstrādātas, lai kļūtu par mūsu palīgiem ikdienas darbos un atvieglotu mūsu dzīvi. Tomēr, lai ierīce darbotos pareizi, ir nepieciešama pareiza apkope.

Šajā rakstā sniegsim jums dažus būtiskus padomus, lai nodrošinātu, ka jūsu robotizētais tīrīšanas līdzeklis ilgus gadus pienācīgi veic savu darbu.

Rūpējieties par savu robotu pēc katras tīrīšanas sesijas

Katru reizi, kad jūsu robots pabeidz tīrīšanas vai putekļu sūcēja sesiju, ir ieteicams veikt nelielu apkopi no jūsu puses. Pārliecinieties, ka tvertne ir tukša un filtrs ir tīrs, lai nākamreiz ierīce nezaudētu tīrīšanas veiktspēju.

Pārbaudiet arī citas mašīnas daļas, piemēram, riteņus, birstes utt., lai pārliecinātos, ka viss ir labā stāvoklī. Tam nevajadzētu aizņemt vairāk par dažām minūtēm, un jūs būsiet droši, ka nākamreiz, kad mašīnai būs jāveic savs darbs, tai neradīsies problēmas.

Neaizmirstiet periodiski mainīt filtru

Kā minēts iepriekš, lai ierīce varētu pienācīgi veikt savu darbu, ir svarīgi nodrošināt pareizu filtra apkopi. Taču galu galā jums tomēr nāksies to nomainīt pret pilnīgi jaunu.

Daudzi ražotāji, tostarp mēs, Neatsvor, iesakām mainīt robotu putekļsūcēju filtru katru mēnesi. Protams, pārliecinieties, ka precīza informācija ir norādīta ražotāja lietošanas pamācībā.

Pārliecinieties, ka jūsu sukas ir augstākās kvalitātes.

Jūsu robota birstes ir viena no svarīgākajām mašīnas daļām. Veicot pārbaudes, pārliecinieties, ka tie ir labā un tīrā stāvoklī, lai nodrošinātu efektīvu robota darbību. Pēc robota tīrīšanas jānovāc vai jānotīra putekļi vai citi gruži.

Efektīvs veids, kā to izdarīt, ir izņemt tās no ierīces un noņemt visu, ko birstes varētu būt uzkrāvušas – gružus, matus vai citus svešķermeņus.

Tīrīšanas veids ir atkarīgs no jums. Ir pieejami daudzi lēti instrumenti, kas paredzēti tieši suku tīrīšanai, vai arī varat vienkārši izmantot šķēres vai ko citu, kas jums ir mājās.

Pēc tam vienkārši ievietojiet sukas atpakaļ vietā.

Pilnīga un rūpīga tīrīšana vismaz reizi mēnesī

Vēl viena laba ideja ir vismaz reizi mēnesī rūpīgi iztīrīt ierīci. Tajā jāiekļauj viss, sākot no birstēm un tvertnēm un beidzot ar sensoriem, ko ierīce izmanto, lai orientētos jūsu mājoklī.

Kad esat pārliecinājies, ka visas robota detaļas ir tīras un atbilstošā stāvoklī, vēlreiz veiciet vispārēju pārbaudi, lai pārliecinātos, ka neko neesat palaidis garām un ka mašīna neskan.

Nepārsniedziet pārmērīgi augstas cenas par piederumiem vai rezerves daļām

Pērkot piederumus vai rezerves daļas savam robotam, neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns akumulators, suku komplekts vai putekļu filtri, pārliecinieties, ka iegādājaties oriģinālos piederumus no ražotāja.

Lai gan tiešsaistē noteikti varat atrast lētākas alternatīvas, ražotāja detaļas ir īpaši izstrādātas jūsu ierīcei un ir drošs veids, kā pagarināt ierīces kalpošanas laiku. Ja šajā gadījumā maksāsiet lēti, uz ceļa var rasties papildu problēmas.

Kopumā

Šodien esam snieguši dažus vērtīgus padomus par to, kā pareizi kopt savu robotu putekļsūcēju.

Pat vienkārša tīrīšana var palīdzēt nodrošināt, ka ierīce nezaudē savu efektivitāti pēc vairāku mēnešu vai gadu lietošanas. Rūpējieties par savu robotu, un tas ilgi un pienācīgi veiks savu darbu.