Bestsellers

4 izplatīti maldīgi priekšstati par tīrīšanas robotiem

Šis putekļu sūcējs-robots ir izstrādāts kā lielisks mājas palīgs, kas palīdzēs jums tikt galā ar vienu no ikdienišķākajiem uzdevumiem – grīdas tīrīšanu un putekļu sūcēju.

Mājsaimniecības ierīču, tostarp putekļu sūcēju-robotu, tehnoloģija kopš tās pirmsākumiem ir ievērojami attīstījusies. Neraugoties uz to, daudzi cilvēki joprojām uzskata, ka šīs ierīces ir daudz zemākas par vidējo putekļu sūcēju.

Lai gan dzīvē nav trūkumu, doma, ka robots putekļu sūcējs nevar tik efektīvi veikt tos pašus uzdevumus, ir vienkārši nepareiza.

Šodien apgāzīsim izplatītākos mītus par robotizētajiem putekļu sūcējiem un atklāsim patiesos faktus par tiem.

Tie nevar veikt tādu pašu darbu kā parastie putekļu sūcēji.

Neapšaubāmi vispopulārākais maldīgais priekšstats par putekļu sūcējiem-robotiem ir tas, ka tie netīra jūsu mājokli tikpat labi kā parasts putekļu sūcējs.

Kad iegādājaties šādu tīrīšanas ierīci savam mājoklim, jūs sagaidāt, ka tā tiks galā ar visu, sākot no vienkāršiem putekļiem un mājdzīvnieku spalvām un beidzot ar dziļu grīdu tīrīšanu, un tieši to spēj paveikt robotizētie tīrīšanas līdzekļi, pateicoties to modernajai tehnoloģijai. Turklāt sensori, Wi-Fi savienojamība un citas funkcijas nodrošina īpašniekam maksimālu komfortu un lietošanas ērtumu.

Šī iemesla dēļ pat sarežģīti tīrīšanas uzdevumi nav izaicinājums šāda tipa putekļsūcējiem.

Tās ir pārāk dārgas daudzām parastām mājsaimniecībām.

Vēl viens populārs mīts par robotizētajiem putekļu sūcējiem ir tas, ka tie ir pārāk dārgi lielākajai daļai vienkāršo cilvēku.

Arī tas nav taisnība.

Pasaulē lielākie putekļu sūcēju ražotāji piedāvā plašu modeļu klāstu par dažādām cenām. Lai gan augstas klases modeļi, no kuriem daži patiešām var būt dārgi, lielākajai daļai cilvēku nebūs grūtību atrast piemērotu alternatīvu.

Patiesībā vairuma robotizēto putekļsūcēju cena ir salīdzināma ar parastu putekļsūcēju.

Parastajiem modeļiem nebūs grūti veikt tādus pašus uzdevumus kā augstākās klases modeļiem, taču par kompromisu būs dažas uzlabotas funkcijas.

Piemēram, ar Neatsvor mūsu lētākais modelis maksā tikai 199 €, kas ir pieejamu cenu diapazonā.

Ierīce ir neuzticama salīdzinājumā ar parasto vakuumiekārtu.

Vēl viens izplatīts maldīgs priekšstats, kas, šķiet, biedē pircējus, ir uzskats, ka robots putekļsūcējs nav tik uzticams kā parasts putekļsūcējs, jo tajā tiek izmantotas modernas ierīces un tehnoloģijas.

Regulāra ierīces jutīgāko daļu apkope un tīrīšana ir galvenais priekšnoteikums, lai ierīce darbotos un kalpotu paredzētajam mērķim. Tas nodrošinās, ka ierīce kalpos daudzus gadus.

Daudzām ierīcēm mūsdienās ir arī ilga garantija, kas nozīmē, ka pat tad, ja kaut kas sabojājas, to var salabot vai nomainīt bez maksas.

Visas tirgū pārdotās ierīces ir vienādas

Daži pircēji mēdz domāt, ka visi tirgū pieejamie robotizētie putekļu sūcēji ir pilnīgi vienādi un ka starp dažādiem ražotājiem un to modeļiem nav atšķirību.

Lai gan paši robotizētie putekļsūcēji ir identiski pēc principa un izskata, tie var atšķirties vairākos būtiskos aspektos.

Dažas no galvenajām ir:

  • Tīrīšanas režīmi – lielākajai daļai pašlaik tirgū pieejamo ierīču ir vismaz vairāki dažādi tīrīšanas režīmi, un augstākās klases ierīcēm ir arī viedās funkcijas.
  • Jauda – Acīmredzot lielākā daļa mājokļu īpašnieku vēlētos jaudīgu ierīci, kas spēj tikt galā pat ar visgrūtākajiem tīrīšanas uzdevumiem. Augstas klases modeļi bieži vien piedāvā ievērojami lielāku jaudu.
  • Akumulatora ietilpība – lielāka ietilpība nozīmē, ka ierīce var darboties ilgāk bez uzlādes. Arī šajā gadījumā dārgāki modeļi piedāvā plašāku klāstu.
  • Citas funkcijas ietver modernāku navigācijas sistēmu un viedo savienojamību dārgākos robotu modeļos. Piedāvātā funkcionalitāte arī ievērojami atšķiras.

Kopumā

Šodien mēs runājām par robotizētajiem putekļu sūcējiem, četriem izplatītākajiem mītiem. Lai gan par šīm ierīcēm ir izplatīti maldīgi priekšstati, pirms to iegādes ir svarīgi zināt, kas ir patiesība.

Šādā veidā varat būt droši, ka iegādājaties pareizo palīgu savam mājoklim!