Bestsellers

PATSTĀVĪGA TĪRĪŠANAS ZONA MĀJĀS

Visvairāk novārtā atstātās tīrīšanas zonas mājās

Ikviens vēlas tīru un svaigu vidi un katru dienu dara visu iespējamo, lai sakoptu savu mājokli. Tomēr ir dažas novārtā atstātas vietas jūsu mājās, kuras nepieciešams iztīrīt. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Kuras ir visvairāk novārtā atstātās tīrīšanas vietas jūsu mājās?

Jūs varat uzkopt māju katru dienu, taču ir lietas, kuras jūs nekad neiedomājaties sakopt. Šīm jomām nekad netiek pievērsta liela uzmanība vairāku iemeslu dēļ.

Cilvēki pavada daudz laika, lai pārliecinātos, ka viss darbojas, kā parasti, un ka gaiss mājās ir svaigs. Tomēr ir mājokļa daļas, kuras nepieciešams tīrīt, bet kurām nekad netiek pievērsta vislielākā uzmanība. tie ir svarīgs tīras mājas aspekts, un to netīrīšana var ietekmēt jūsu ģimenes veselību.

Šajā rakstā atklāts, kas bieži vien netiek ņemts vērā, sakārtojot mājokli.

a) Pēc dīvāna

Dīvāna apakšējā daļa ir vieta, ko bieži vien aizmirst tīrīt, vai pat vieta, kuru ir grūti tīrīt un kuru tīrīšanas procesā reti kurš pamana.

Diemžēl tīrīšanas grūtības un viegla nolaidība šajā jomā var viegli novest pie atkritumu uzkrāšanās un mikrobu slēpšanās.

Daudzi cilvēki jums teiks, ka nezina, kad pēdējo reizi tīrīja dīvāna apakšdaļu. Tā kā dīvāns ir atpūtas vieta, kur tiek pulcēta ģimene, pastāv iespēja, ka zem dīvāna sakrājas uzkodas un citi atkritumi.

Mājdzīvnieki savus dārgumus var paslēpt arī zem dīvāna.

b) zem ēdamistabas galda

Trīs ēdienreizes dienā pamatā tiek pavadītas ēdamistabā. Šī joma ir arī viena no visgrūtāk tīrāmajām.

Uz grīdas var palikt tauku vai ēdiena atliekas, ko nevēlaties redzēt. Ja vēlaties, lai šī zona būtu tīra visu laiku, to var būt nepieciešams tīrīt biežāk nekā reizi dienā.

C) Pēc medībām

Putekļi zem gultas rodas arī tāpēc, ka laika gaitā uzkrājas putekļi. Ja vēlaties veikt rūpīgu tīrīšanu, iespējams, būs nepieciešams pacelt gultu vai atrasties zem tās, bet tas nav tas, ko mēs vēlamies.

D) paklāji

Visvieglāk netīrumus un mikrobus var noslēpt uz paklāja. Arī paklāji ir mājdzīvnieku iecienīta atpūtas vieta.

Paklāju tīrīšana var sagādāt īstas sāpes. Tīrīšana ir laikietilpīga un ļoti apgrūtinoša.

Kā ar X600 dziļi iztīrīt mājokli

Visu mājas stūru sakopšana var būt garlaicīga un laikietilpīga. Taču nav pietiekami daudz iemeslu, lai kāds justos ērti mazāk tīrā mājoklī.

Ja problēma ir laiks un efektivitāte, X600 slaucīšanas putekļu sūcējs ir risinājums, kas patiks ikvienam mājas īpašniekam.

Ar 2500 mAh akumulatoru vārstam ir līdz pat trim sūkšanas režīmiem, lai katru tīrīšanu būtu vērts veikt, kā arī visas mājas lāzerskenēšana un automātiska uzlāde pēc tīrīšanas, lai jūs varētu tīrīt pats.

Zem dīvāniem, zem gultām un ēdamistabas zonās tiek izveidots ātrs komplekts, kas ļauj efektīvi iztīrīt vidi.

Tā aptver līdz pat 150 kvadrātmetru lielu platību un rūpīgi noņem netīrumus un putekļus no katras paklāja un paklāja šķiedras.

Tas ir pilnībā automātisks un pēc tīrīšanas automātiski atgriežas uzlādes stacijā.

Tāpat X600 ir aprīkots ar rullīša birsti un 2 sānu birstēm, kas noņem visus netīrumus un putekļus, kuri ir paslēpti ārpus sasniedzamā attāluma.

“X600 sūknēšanas jauda ir 4000 PA, kas ir pietiekami spēcīga, lai viegli notīrītu visu veidu grīdas.

4000 PA sūkšanas jauda var tieši savākt uzkodas, putekļus, smiltis un pat mazas tērauda lodītes. Mēs esam izmantojuši jaunu produkta kanāla trokšņu samazināšanas tehnoloģiju, lai samazinātu kaitinošo slīdēšanas troksni.

Komplektā ir 350 ml ūdens tvertne ar 3 pakāpju ūdens izplūdes regulēšanas funkciju, kas uzlabo slapjās slaucīšanas veiktspēju lielākajai daļai šodien tirgū pieejamo grīdas materiālu.

Turklāt X600 ir aprīkots ar lietotnes vadības funkciju, kas ļauj to vadīt tieši no attālinātas atrašanās vietas. Lietotnē tiek tieši parādīta tīrīšanas karte, un, nospiežot vienu pogu, X600 automātiski sāk tīrīšanas darbus visā mājā.

Tas ļauj atpūsties no ikdienas tīrīšanas, nodrošina rūpīgu tīrīšanu un samazina nogurumu.