Bestsellers

X520 piedāvā pilnībā funkcionālu un ekonomisku ierīci.

X520 priekšrocības – pilnībā funkcionāla un ekonomiska ierīce

Kamēr vairums robotu ražotāju ir pieraduši savus izstrādājumus rotāt ar plastmasas paneļiem, lētiem materiāliem un tamlīdzīgi, Neastvor uzdrošinās radīt jaunas iespējas. Drosmīgais rūdītā stikla lietojums X520‘s rotā kopā ar vadības pogu uz augšējā paneļa piešķir dizainam fantastisku sajūtu.

X520 ir ne tikai stilīgs, bet arī ekonomiski izdevīgs viedo funkciju un funkciju ziņā, salīdzinot ar citiem modeļiem.

Pirmkārt, iekārtai ir pietiekama tīrīšanas jauda, lai veiktu darbu.

  • 6000 PA jaudīga sūkšanas jauda: 6000 PA sūkšanas jauda ir pietiekama lielākajai daļai mājās radīto atkritumu. Tā ir tik spēcīga, ka var sasmalcināt pat nelielas tērauda lodītes.
  • Plānošanas modelis: visas telpas tīrīšana un mašīnas plānotā maršruta ievērošana ļauj efektīvi un ātri iztīrīt visu telpu.
  • 5200 mAh lieljaudas akumulators: var tīrīt līdz pat 250 kvadrātmetriem. Tīrīšanas laiku var saglabāt ilgāk par 2 stundām.

Otrkārt, robots ir aprīkots ar vairākām funkcijām, kas palīdz sasniegt labākus tīrīšanas rezultātus.


  • 3
    -pakāpes ūdens regulēšana ļauj labāk tīrīt dažāda veida grīdas.
  • 7,5 cmaugstums ļauj robotam viegli nokļūt dīvāna vai gultas apakšā, lai veiktu tīrīšanu.
  • Lietotnē var saglabāt 5 kartes.
  • 3.0 Inteliģentas sistēmas navigācija ar žiroskopu, tuvuma pretvibrācijas un pretkritiena aizsardzības sensoriem lielākai efektivitātei, inteliģencei, intuitivitātei un paredzamībai.

Treškārt, X520 ir V veida rotējošā birste, kas uzlabo grīdas tīrīšanas efektu. Tas nodrošina, ka mašīna paliek tuvu grīdai un saglabā augstu tīrīšanas efektivitāti.

Mēs nekad nevaram saistīt gudru lietotni ar zemu cenu. Bet X520 tas izdevās! Tā ir budžeta ierīce, taču tā nekad jūs nepievils.

X520 pašlaik ir pieejams tiešsaistē, lai izmantotu aktīvas atlaides, nepalaidiet garām savu iespēju!