Bestsellers

X600 – uzticams hibrīda robots ar jaudīgu sūkšanas jaudu

Pilnveidojoties zinātnei un tehnoloģijām, intelekts pakāpeniski kļūst par mūsu dzīves sastāvdaļu. Interesanti, ka daži no mums iekrīt tā dēvētās modernās dzīves vides slazdā, pateicoties pārlieku sarežģītām tehniskām ierīcēm. Par laimi, joprojām ir tādas vienkāršas, bet kompetentas ierīces kā X600.

Kā lietotājam draudzīga ierīce, Šis X600 ir aprīkots ar noderīgām funkcijām, piemēram, daudzlīmeņu navigāciju un kartēšanu, kā arī APP vadību, un tā mērķis ir piedāvāt vienkāršāku un lietotājam draudzīgāku lietošanu. Ar vienkāršu darbību varat aptvert visus X600 piedāvātos aspektus, piemēram, tīrīšanas režīma maiņu, kustības virziena maiņu, tīrīšanas laika plānošanu un pat sūkšanas jaudas pārslēgšanu.

Šī vienkāršā darbība ietaupa laiku, kad tīrīšanas laikā ir jācīnās ar putekļsūcēju, un ir īpaši ērta ģimenēm ar bērniem un vecākiem cilvēkiem.

Lai uzlabotu sūkšanas jaudu un stabilitāti, X600 ir uzlabota sūkšanas atveres konstrukcija, kas nodrošina līdz pat 4000 PA sūkšanas jaudu. Tas ir aprīkots arī ar augstas precizitātes lāzera navigāciju, lai ātri un precīzi noteiktu vides apstākļus.

Kombinācijā ar iekšējo Nidec bezsuku motoru ierīce ir gandrīz divreiz efektīvāka un efektīvāka tīrīšanā nekā tirgū pieejamās žiroskopiski vadāmās iekārtas.

Tāpat kā citi robotizētie putekļsūcēji, arī izturīgā lietotne var automātiski atgriezties uzlādes dokā, kad akumulators ir izlādējies vai kad tīrīšanas uzdevums ir pabeigts.

Nešaubieties par tīrīšanas jaudu, ko piedāvā X600. Tas piedāvā plašu funkciju klāstu traipu noņemšanai.

Inteliģentā ūdens tvertne: automātiska ūdens ieplūdes funkcijas izslēgšana, ja nav iztīrīta. Ūdens daudzumu var regulēt 3 līmeņos, lai sasniegtu labākus rezultātus.
V-veida tīrīšanas veltņa birste : Ātri un efektīvi iztīra visu grīdu.
4000PA iesūkšanas jauda: X600 ir tik liela iesūkšanas jauda, lai varētu apstrādāt daudz gružu un viegli iztīrīt paklājus.
Lāzera navigācija: samazināts atkārtošanās biežums, ātra un efektīva slaucīšana.

Ja jums ir ierobežots budžets, rentablajam X600 vajadzētu būt jūsu iepirkumu sarakstā.