Bestsellers

5 svarīgākie sūkņu piederumi robotu lietotājiem

Robotizētie putekļsūcēji kļūst arvien populārāki un ir lieliski mājas palīgi, kas palīdz vienkāršot lielāko daļu tīrīšanas uzdevumu un ietaupīt jūsu laiku – neatkarīgi no tā, vai runa ir par putekļu sūcēju, dziļo tīrīšanu, tīrīšanu ar putekļiem vai kādu citu funkciju, ko tie veic.

Tomēr pēc noteikta lietošanas laika sūkņa detaļas dabiski nolietojas un vairs nedarbojas tik labi kā agrāk. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai robotizētajiem putekļu sūcējiem būtu pareizie piederumi.

Tie nodrošinās maksimālu sūkņu efektivitāti, tīrāku vidi un samazinās veselībai bīstamu nogulšņu iedarbību. Šodien – 5 galvenie piederumi, par kuriem jārūpējas, regulāri lietojot robota sūkni.

Skatiet arī: padomi, kā veikt robota sūkņa apkopi.

Putekļu maisiņi

Pēc putekļu, netīrumu, mājdzīvnieku spalvu un citu apkārtējā vidē esošo gružu savākšanas putekļu sūcējs tos savāc īpaši veidotos putekļu maisos. Protams, pēc kāda laika tie piepildās un ir jānomaina.

Tas, cik bieži tas būs jādara, ir atkarīgs no ierīces. Lētākajos sūkņu variantos parasti ir vismaz puslitra maisiņi, bet dārgākajos var ievietot līdz pat 3 litriem atkritumu.

Kad zināt, kad ir laiks mainīt maisiņu?

Uzraugiet ierīces tīrīšanas veiktspēju. Kad tas samazinās, maiss var būt pilns un jānomaina. Mēs iesakām tos nomainīt ierīcē ik pēc 1-2 mēnešiem.

Galvenā birste

Šī ir vissvarīgākā robota daļa, kas ir atbildīga par kopējo tīrīšanas veiktspēju. Tas ne tikai dziļi iztīra grīdas, paklājus un citas virsmas, bet arī savāc putekļus un lielākus gružus, piemēram, mājdzīvnieku spalvas.

Šīs birstes parasti kalpo ļoti ilgi, aptuveni 6-12 mēnešus. Protams, ja robotu lietojat daudz, tīrot lielas platības, birste var nolietoties ātrāk. Tā kā tas lielā mērā nosaka visas iekārtas efektivitāti, ir svarīgi regulāri uzraudzīt tā stāvokli.

nolietojuma pazīmes – nobrāztas virsmas, saliektas birstes utt.

Sānu birstes

Tikpat svarīgas ir robota papildu birstes, ko parasti dēvē par sānu birstēm. Tās ne tikai ļauj robota putekļsūcējam efektīvāk sasniegt putekļus un citus netīrumus stūros, bet arī palīdz piesaistīt netīrumus galvenajai robota birstei.

Šī ir viena no visvairāk apstrādātajām robota zonām, tāpēc šīs birstes ievērojami uzlabos mašīnas efektivitāti. Parasti tās tiek nomainītas ik pēc 6-12 mēnešiem.

HEPA filtri

HEPA filtrs ir būtiska sūkņa daļa, kas nodrošina potenciāli kaitīgo daļiņu savākšanu no dažādām virsmām un gaisa. Lai gan šāda veida filtrus izmanto daudzos lietojumos, sūkņos tie ir īpaši svarīgi, lai saglabātu tīru vidi.

Tomēr laika gaitā filtra efektivitāte samazinās un tas zaudē savas higiēnas īpašības. Mainot sūkņa filtru ik pēc aptuveni 2 mēnešiem, jūs nodrošināsiet sūkņa darba kvalitāti.

Mikrošķiedras drāniņas

Mikrošķiedras drāniņas ir būtiska sastāvdaļa, lai nodrošinātu, ka robots pareizi veic grīdas tīrīšanas funkciju. Arvien vairāk moderno robotu ne tikai putekļusūc, bet arī veic citas tīrīšanas funkcijas, piemēram, slauka grīdas.

Ja robotu putekļsūcēju lietojat regulāri, ieteicams audumus mainīt ik pēc aptuveni 1-2 nedēļām, lai nodrošinātu maksimālu grīdas tīrību.

Visbeidzot,

Šajā rakstā mēs esam īsi apskatījuši galvenos piederumus robotu sūkņu īpašniekiem.

Sastāvdaļas nolietojas un zaudē savu efektivitāti dabiskas lietošanas dēļ, tāpēc tās ir regulāri jāuztur kārtībā, lai nodrošinātu, ka mūsu robots var pilnībā veikt savu darbu.